عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

فانی: آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال برگزار می شود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

فانی: آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال برگزار می شود
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395  10:11 ق.ظ

 
وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی این وزارتخانه در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: امسال آن دسته از نیروهای آموزش و پرورش که سابقه خدمت دارند در آزمون استخدامی در اولویت خواهند بود.
 
به گزارش ایسنا،  علی اصغر فانی در حاشیه مراسم سپاس معلم که در دبستان شهیدان تقی‌زاده کهریزک برگزار شد در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که بهترین هدیه‌ای که از دانش‌آموزانتان گرفته‌اید چه بوده است، گفت: بهترین هدیه‌ای که از دانش‌آموزانم گرفتم، توانمند شدنشان بود،  دانش‌آموزانی که به محتوای آموزشی و تربیتی عنایت داشتند.بسیاری از دانش‌آموزانم در سال‌های قبل به شهادت رسیدند و یا اکنون به عنوان افراد موثر در جامعه مشغول به خدمت هستند.وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان اظهار کرد: در این خصوص اقدام شده اما چون با تاخیر همراه بوده، ما شرمنده همکاران هستیم.
 
فانی درباره به کارگیری آموزشیاران نهضت سواد آموزی نیز گفت: به کارگیری نیروی انسانی در آموزش و پرورش همانند دستگاه‌های دولتی از طریق آزمون استخدامی است، سال گذشته نیز آزمون استخدامی داشتیم و امسال هم آزمونی برگزار خواهیم کرد و نیروهایی که سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارند در اولویت خواهند بود.وی درباره مشکلات بازنشستگان فرهنگی گفت: پرونده بازنشستگان فرهنگی دست ما نیست و اکنون در صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارد. با وجود این، جلساتی برای پیگیری امور مربوط به صندوق بازنشستگی داشته‌ایم اما قانونا نمی‌توانیم اقدام خاصی درباره بازنشستگان فرهنگی انجام دهیم و مسائل آن ها مربوط به امور صندوق بازنشستگی است.
 
امیدواریم با اجرای سند تحول وضعیت معیشتی فرهنگیان بهبود یابد
وزیر آموزش و پرورش همچنین در مراسم «سپاس معلم»  گفت: امیدواریم در حوزه معیشت، منزلت و هویت معلمان با اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در آینده شاهد بهبود وضعیت باشیم.
 
به گزارش مهر، فانی افزود: توفیقاتی که کشور جمهوری اسلامی در عرصه مختلف به دست آورده، مدیون تلاش‌های معلمان است؛ این معلمان هستند که آینده‌سازان ایران اسلامی را تربیت می‌کنند.اکنون ۱۳ میلیون دانش‌آموز در مدارس با یک میلیون معلم که آینده کشور را می‌سازند، وجود دارند و به همین دلیل است که آموزش و پرورش اهمیت ویژه‌ای دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: معلمان با دست باکفایت آینده کشور را می‌سازند و زیرساخت منابع انسانی را نیز تأمین می‌کنند و به همین دلیل است که امروز در این جمع حضور یافته‌ایم تا دستان باکفایت معلمان را ببوسیم. 
 
فانی ابراز امیدواری کرد که با اجرای سند تحول بنیادین، وضعیت معیشتی، منزلت و هویت معلمان بهبود یابد.
 
وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت‌وگویی صمیمی با معلمان کهریزک داشت و به پرسش‌های مختلف آن ها پاسخ داد.همچنین وزیر آموزش و پرورش به همراه دیگر مسئولان آموزش و پرورش و سازمان بسیج فرهنگیان، به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم ظهر دیروز با حضور در مرقد امام (ره) با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها