عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

سرکار گذاشتن «سرباز عراقی» توسط اسرای ایرانی!

سرکار گذاشتن «سرباز عراقی» توسط اسرای ایرانی!
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395  12:05 ب.ظ

در یکی از شب ها یکی از برنامه های آن ها این بود که دو نفر از آن ها خودشان را به شکل الاغ درآوردند و آن قدر به الاغ واقعی شبیه بودند که تعجب ما را برانگیخت.

به گزارش تا شهدا؛ از بین ۱۲ الی ۱۳ گروه در یک آسایشگاه یک گروه را به طور عمدی از افراد شوخ طبع تشکیل می دادیم تا در آسایشگاه با شوخی های دسته جمعی و یک سری حرکات نمایشی روحیه برادران را حفظ کنند.

در یکی از شب ها یکی از برنامه های آن ها این بود که دو نفر از آن ها خودشان را به شکل الاغ درآوردند و آن قدر به الاغ واقعی شبیه بودند که تعجب ما را برانگیخت.

در همان موقع سرباز عراقی که نگهبانی می داد پشت پنجره این صحنه را مشاهده می کند و بی درنگ فرمانده اردوگاه را مطلع کرد که من همین الان در آسایشگاه چهار، یک الاغ دیدم، بلافاصله فرمانده اردوگاه به همراه تعدادی افسر و سرباز وارد آسایشگاه شدند و با عصبانیت گفت: فلان فلان کرده ها الاغ را کجا مخفی کرده اید؟

همزمان به آن سرباز نگهبان هم می گفت که شاید تو اشتباه دیدی و در توهم بودی؟ اما آن سرباز می گفت: (سیدی، قربان) ولله العظیم من خودم با چشمانم یک الاغ در آسایشگاه دیدم. ناگفته نماند که آن شب برادران به اندازه یک سال خندیدند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

nazaninfatemeh

nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 59194
saeidfarajpour shirdel2 تشکرات از این پست

پاسخ به:سرکار گذاشتن «سرباز عراقی» توسط اسرای ایرانی!
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395  04:13 ب.ظ

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

ayeneh

ayeneh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 2690
nazaninfatemeh تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها