عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره تئاتر دانشگاهی

آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره تئاتر دانشگاهی
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395  07:38 ب.ظ

 

آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره تئاتر دانشگاهی

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر
1433005239458_Rouhollah Vahdati- theater-59.jpg

فروش بلیت اینترنتی آثار حاضر در نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی 11 روز مانده به افتتاح رسمی جشنواره آغاز شد.

 

 

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، طبق اعلام برگزارکنندگان؛ در تمام ادوار برگزاری جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران، برای نخستین بار است که تنظیم جدول اجراها 11 روز پیش از افتتاح رسمی نهایی شده و فروش اینترنتی بلیت آغاز می‌شود.

 

بهای بلیت‌ نمایش‌های این دوره در مقایسه با دوره‌های گذشته افزایش نداشته و در بخش صحنه‌ای، مهمان و مدرسان 7هزار تومان و برای تماشای آثار بخش بین‌الملل 12 هزار تومان تعیین شده است.

 

 

براساس تصمیم دبیرخانه نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران و در جهت حمایت از دانشجویان، علاقه‌مندانی که در روزهای پیش از 25 اردیبهشت ماه – تاریخ افتتاح جشنواره - اقدام به خرید بلیت اینترنتی کنند از تخفیف بهره‌مند شده و بهای 5 هزار تومان (بخش صحنه‌ای، مهمان و مدرسان) و 10 هزار تومان (بخش بین‌الملل) را برای خرید بلیت آثار می‌پردازند.

 

 

سامانه فروش بلیت جشنواره از امروز در سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com فعال شده و امکان خرید از امروز سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه برای تمامی متقاضیان فراهم است.

همچنین لازم به یادآوری است، بخش «تجربه‌های اجرا» جشنواره تئاتر دانشگاهی بلیت فروشی ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره زمان و محل اجراها، به سامانه تیوال مراجعه کرده یا با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.

 

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران 25 اردیبهشت تا 8 خرداد ماه به دبیری بهنام نوایی در تهران برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها