عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

ضرورت پاسخ به شبهات مطرح شده در خصوص ولایت و مهدویت

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 63446
محل سکونت : تهران

ضرورت پاسخ به شبهات مطرح شده در خصوص ولایت و مهدویت
سه شنبه 14 اردیبهشت 1395  10:20 ب.ظ

مرجع عالیقدر جهان تشیع با تاکید بر اهمیت و ضرورت پاسخ به شبهات در باب ولایت و مهدویت و اثر آن در بازگشت افراد از راه انحراف و توبه از اشتباه، ابراز کردند: همه این رشته‌ها اسباب مهدویت است و همه به ولایت حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) احیا می شود.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار با مدیران و پژوهشگران بنیاد نشر و پژوهش مسجد مقدس جمکران که در بیت معظم له انجام شد، با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در این مکان مقدس اظهار کردند: من بسیار تشکر می کنم و از خداوند متعال برای شما موفقیت روزافزون مسألت می کنم و توفیق بیشتر و بیشتر می‌طلبم و امیدوارم عنایات و توجهات خاص حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) همواره شامل حال شما باشد.
ایشان ادامه دادند: الحمدالله کارهایی که تاکنون انجام داده‌اید عنایت و افتخاراتی است که برای شما فراهم شده است و باید قدر این مقامات و این زحماتی که می کشید و تشویقات و ترویجاتی که می‌کنید را بدانید.
مرجع عالیقدر جهان تشیع با تاکید بر اینکه هر فعالیتی که باعث شود نام و آوازه حضرت بیشتر بین مردم باشد، باعث افتخار است، بیان کردند: این کارهایی که گفتید مخصوصاً در زمینه‌های مختلف مهدویت بسیار بزرگ و با اهمیت است، شما همه اینها را پیدا کرده اید، احاطه دارید و در رشته های مختلف وارد شدید و ان‌شاالله  بیشتر از این توسعه پیدا می‌کند.
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با تاکید بر اهمیت و ضرورت پاسخ به شبهات در باب ولایت و مهدویت و اثر آن در بازگشت افراد از راه انحراف و توبه از اشتباه، ابراز کردند: همه این رشته‌ها اسباب مهدویت است و همه به ولایت حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) احیا می شود.
ایشان با اشاره به اینکه باید برنامه‌ها و مطالب ارائه شده قوی و مستدل باشد، تصریح کردند: اگر مطالب ضعیف باشد آن مطالب قوی را هم از بین می برد. این را باید خیلی متوجه باشیم. این مسئله باید خیلی دقیق باشد که مطالبی که شما به صورت کتاب یا درس یا هر عنوان دیگر مطرح می‌کنید مقبول عامه و مخصوصا علما و اهل نظر باشد.
مرجع عالیقدر جهان تشیع خاطرنشان کردند: شما در این زمینه‌ها وارد شده‌اید و امیدوارم زیر سایه آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بوده و با حسن نیت و خلوصی که دارید ان شاالله موفق باشید.
ایشان در پایان برای تولیت مسجد مقدس جمکران آروزی شفای کامل و سلامتی کردند.
گفتنی است در ابتدای این دیدار حجت الاسلام عباس ابراهیمی معاون فرهنگی و دکتر سید مجید امامی رئیس بنیاد پژوهش و نشر مسجد مقدس جمکران گزارشی از فعالیت‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و انتشاراتی این مکان مقدس ارائه دادند.
رئیس بنیاد پژوهش و نشر مسجد مقدس جمکران همچنین پیشنهاد راه‌اندازی مرکز اسناد و کتابخانه تخصصی مهدویت در جوار مسجد مقدس جمکران را تحت اشراف این مرجع عالیقدر را ارائه داد که مورد توجه ایشان قرار گرفت.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها