عضویت العربیة English
امام على علیه‌السلام: در انتظار فرج باشید و از رحمت خدا ناامید نشوید. بحارالأنوار، ج52، ص123

پیام تسلیت روابط عمومی راسخون

پاسخ به:پیام تسلیت روابط عمومی راسخون
دوشنبه 20 دی 1395  09:11 ق.ظ

به آینده امیدوار باش./
saeedazimi

saeedazimi
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 679
ravabet_rasekhoon rasekhoon_weblog magam4u rasekhoon_m تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  09:21 ق.ظ

با سلام،

بنده هم به نوبه خود وفات حضرت معصومه (س) و همین طور رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت عرض می کنم. ان شاءالله که جایگزین هایی شایسته برای ایشان داشته باشیم

maryamjoon

maryamjoon
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 889

ravabet_rasekhoon rasekhoon_weblog magam4u rasekhoon_m saeedazimi omiddeymi1368 تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  09:46 ق.ظ

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام هاشمی پیام تسلیت مسئول وبلاگ ها

ضایعه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با سید الشهدا محشور نماید و به بازماندگان ایشان صبر جزیل عنایت فرماید.

rasekhoon_weblog

rasekhoon_weblog
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 1550
ravabet_rasekhoon rasekhoon_m saeedazimi omiddeymi1368 تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  09:50 ق.ظ

سلام و عرض ادب.

وفات حضرت فاطمه ی معصومه (س) رو تسلیت عرض میکنم.....

همچنین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبر رو خدمت مقام معظم رهبری و تمامی ملت ایران تسلیت میگم....

روحشون شاد.

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

borkhar

borkhar
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 16371
magam4u rasekhoon_m ravabet_rasekhoon saeedazimi omiddeymi1368 تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  10:10 ق.ظ

ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به تمام هموطنان عزیز و دوستان آن تسلیت میگویم.

نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ، مجاهد و تکیه گاه محکم و مطمئن ولایت بودند. او نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بوند. سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواک و مقاومت در برابر این همه و آن گاه مسئولیت های خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و غیره، برگ های درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی انقلاب به حساب میآیند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی،رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی برای حضرت آقا امام خامنه ای بودند که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی با حضرت آقا به پنجاه و نه سال تمام می‌رسد.

هرگز  اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت  در دوران  همکاری و همدلی آنها نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.

حضرت آقا امام خامنه ای فرمودند:

با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.

آگاهی اولین گام در تغییر هر رفتاری است

mosadegh

mosadegh
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 1622
rasekhoon_m ravabet_rasekhoon saeedazimi omiddeymi1368 تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  10:56 ق.ظ

با عرض تسلیت برای وفات حضرت معصومه (س) و عرض تسلیت برای یار دیرینه انقلاب ایت الله هاشمی رفسنجانی

ghadirzadeh

ghadirzadeh
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 86
saeedazimi ravabet_rasekhoon omiddeymi1368 rasekhoon_m تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  10:56 ق.ظ

با سلام و احترام؛
 درگذشت یار دیرین امام و انقلاب و تکیه گاه مردم،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی راخدمت همه هموطنان عزيز تسلیت میگویم.

owraii

owraii
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 256
saeedazimi omiddeymi1368 rasekhoon_m تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  10:58 ق.ظ

درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی راخدمت همه راسخونيها تسلیت میگویم.

mijavadi

mijavadi
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 88

دوشنبه 20 دی 1395  11:12 ق.ظ

ارتحال استوانه انقلاب اسلامی، صحابی صالح و صابر و صادق امام راحل (قدس سره) و امین امت حضرت آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی را به محضر مبارک بقیه‌ الله ارواح من سواه فداه، رهبر محترم، ملت بزرگ ایران و خاندان شریف آن رحیل محبوب تسلیت عرض می‌ نماییم.

alikhodadad

alikhodadad
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 67

دوشنبه 20 دی 1395  11:23 ق.ظ

امام خامنه ای (مدظله العالی):....اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ئی مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ی ما مسئولان جمهوری اسلامی است.

غفران و رحمت و عفو الهی را برای وی از صمیم قلب تمنا میکنم و به همسر گرامی و فرزندان و برادران و دیگر بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنم.

غفرالله لنا و له

تاواجبی وجود دارد برای تبلیغ سراغ مستحبات نروید

وتا واجب فراموش شده ای هست سراغ واجبات بورس نروید

امربه معروف و نهی از منکر اینقدر مهم و ظریفه که گاهی دو امام دست در دست هم میدن تا وضوی پیرمردی را اصلاح کنند

khoda1393

khoda1393
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 165

دوشنبه 20 دی 1395  11:25 ق.ظ

درگذشت یار امام و مرد بزرگ انقلاب را تسلیت عرض می کنم.

elikh2016

elikh2016
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 20

دوشنبه 20 دی 1395  11:51 ق.ظ

انا لله وانا الیه راجعون

با سلام واحترام:

ارتحال یاردیرین انقلاب ،امام خمینی(ره)،رهبرمعظم انقلاب اسلامی،را خدمت تک تک مردم ایران اسلامی وخانواده مکرم ایشان تسلیت عرض نموده وبرای آن مرحوم علودرجات وبرای بازماندگان صبرجزیل آرزومندم.

rahman123

rahman123
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 107
ravabet_rasekhoon saeedazimi omiddeymi1368 rasekhoon_m تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  11:52 ق.ظ

متن پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
با دریغ و تأسف خبر درگذشت ناگهانی رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را دریافت کردم. فقدان همرزم و همگامی که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با وی به پنجاه و نه سال تمام می‌رسد، سخت و جانکاه است. چه دشواریها و تنگناها که در این دهها سال بر ما گذشت و چه همفکریها و همدلیها که در برهه‌های زیادی ما را با یکدیگر در راهی مشترک به تلاش و تحمل و خطرپذیری کشانید. هوش وافر و صمیمیت کم‌نظیر او در آن سالها، تکیه‌گاه مطمئنی برای همه‌ی کسانی که با وی همکار بودند به ویژه برای اینجانب به شمار می‌آمد. اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سالهای اخیر با شدّت و جدیت در پی بهره‌برداری از این تفاوتهای نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.
او نمونه‌ی کم‌نظیری از نسل اوّل مبارزان ضد ستم‌شاهی و از رنج‌دیدگان این راه پرخطر و پرافتخار بود.
سال‌ها زندان و تحمل شکنجه‌های ساواک و مقاومت در برابر این همه و آنگاه مسئولیتهای خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و غیره، برگهای درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی است.
با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی‌شناسم که تجربه‌ای مشترک و چنین درازمدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ‌ساز به یاد داشته باشم.
اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ئی مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ی ما مسئولان جمهوری اسلامی است.
غفران و رحمت و عفو الهی را برای وی از صمیم قلب تمنا میکنم و به همسر گرامی و فرزندان و برادران و دیگر بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنم.

asghar

siyasi

siyasi
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1010
ravabet_rasekhoon saeedazimi omiddeymi1368 rasekhoon_m تشکرات از این پست

دوشنبه 20 دی 1395  12:01 ب.ظ

norkoda

norkoda
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 376