عضویت العربیة English
امام على علیه‌السلام: در انتظار فرج باشید و از رحمت خدا ناامید نشوید. بحارالأنوار، ج52، ص123

حاضریم برای ایران جان بدهیم!

حاضریم برای ایران جان بدهیم!
چهارشنبه 25 اسفند 1395  02:26 ب.ظ

حاضریم برای ایران جان بدهیم!/ گزارش بلومبرگ از علاقه شیعیان نیجریه به ایران

نشریه «بلومبرگ» در گزارشی با تیتر «ترامپ تهدید می‌کند، ایران دوست می‌یابد» و با موضوع نفوذ معنوی ایران در نیجریه، به مصاحبه با شماری از شیعیان این کشور پرداخته و نوشته:

🔹 گسترش نفوذ معنوی ایران، تلاش‌های واشنگتن برای محدود کردن جمهوری اسلامی را به چالش کشیده است.

🔸 «بشر محمد» نجار نیجریه‌ای هیچ وقت در ایران نبوده، اما حاضر است تا پای جان برای این کشور بجنگد.

🔸 او می‌گوید: اگر ایران به کمک ما نیاز داشته باشد، آماده‌ایم برویم و حتی با خون خود به آن‌ها کمک کنیم. ترامپ باید بداند که ایران در سراسر جهان پیروانی دارد که آماده‌اند از این کشور دفاع کنند.

🔸 محمد که روزگاری اهل سنت بوده می‌گوید: اگر آیت‌الله خامنه‌ای بخواهد حاضریم با آمریکا و اسرائیل و عربستان در دفاع از ایران بجنگیم.

🔸 شریف ک پدر هفت فرزند است: اگر آیت‌الله خامنه‌ای بگوید، حاضرم فرزندانم را برای مقابله با آمریکا فدا کنم. من عاشق او و ایران هستم.

🔹 شمار افرادی که در حال تغییر دین به مذهب شیعه هستند، رو به گسترش است.

🔹 همین‌طور که در خیابان‌های ناهموار و باریک شهر زاریا چرخ می‌زنیم، می‌بینیم که ایران چطور توانسته کیلومتر‌ها دورتر از خاورمیانه طرفدارانی سرسخت برای خود جذب کند.

ehsan007060

ehsan007060
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 8941

پاسخ به:حاضریم برای ایران جان بدهیم!
جمعه 11 فروردین 1396  11:27 ق.ظ

يادي كنيم از روحاني مبارز شيخ زكزاكي

gomnam68

gomnam68
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 674
ehsan007060 تشکرات از این پست