عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

من در انتخابات شرکت می کنم......(امتیاز ویژه)

من در انتخابات شرکت می کنم......(امتیاز ویژه)
شنبه 23 اردیبهشت 1396  11:46 ق.ظ

سلام و عرض ادب

دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.  همزمان پنجمین دوره انتخابات شوراهای  اسلامی شهر و روستا در این روز برگزار میگردد.

آیا شما در انتخابات شرکت می کنید؟ چرا؟

ملاک شما برای انتخاب افراد برای ریاست جمهوری و شورای اسلامی چیست؟

لطفا دیدگاه های خود را راجع به انتخابات و ضرورت شرکت در انتخابات بیان‌کنید.

توهین به نامزدهای انتخابات باعث حذف پست می گردد.

توجه :

به تعداد کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به ( 6 نفر) با قید قرعه نفری 100 امتیاز اهداء میگردد.

با تشکر

در زندگی بکوشلباس صبر بر تن بپوشبا دانایان بجوشعزت نفس را به هیچ قیمتی مفروش

salma57

salma57
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 34628
ravabet_rasekhoon borkhar rasekhoon_m mehdi0014 bayati0011 aftabm farshon amirhossein1392 taha_h rezahossiny nazaninfatemeh ehsan007060 shayesteh2000 mty1378 khodaeem1 amirali123 mosabeghat_ravabet 3220070256 zahra_53 pebdani omiddeymi1368 nargesi lotfi64431 nargesza zinab84 rozgol amayen unknown emamedavazdah f13591359 r13571359 mamadbayat shirdel2 niny200527 akram2020 ayhan2020 elenin elissa girnade sepide70 simsin cryingsphere4 msaberi_t cryingsphere cryingsphere1 cryingsphere2 hosseinn72 feridoun3 cryingsphere3 تشکرات از این پست

پاسخ به:من در انتخابات شرکت می کنم/ شرکت نمی کنم....
شنبه 23 اردیبهشت 1396  02:05 ب.ظ

سلام.

ممنون از تاپیک خوبتون.صد در صد شرکت میکنم....چرا شرکت نکنم ؟ وظیفه ی شرعی همه مون هست....

اگه شرکت نکنیم بعد هم نباید از کسی و چیزی هم انتظار داشته باشیم....چون خودمون خواستیم.

راستش معیار!!!من خودم خیلی وارد این مسائل نمیشم.....ولی مبنای انتخابم همیشه انتخابی بوده که همسرم بنابر نظراتشون و طبق تحقیقاتی که نسبت به هر کدومشون دارن هست.smiley

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

borkhar

borkhar
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 16774
rasekhoon_m ravabet_rasekhoon salma57 aftabm farshon amirhossein1392 rezahossiny ehsan007060 shayesteh2000 amirali123 mosabeghat_ravabet omiddeymi1368 zinab84 تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  03:39 ب.ظ

شرکت در انتخابات وظیفه ملی و اخلاقی و از همه مهمتر شرعی است لذا وظیفه من این است از بین کاندیدا یکنفر را انتخاب کنم آن هم با معیارهای درستی که بعد از این همه تبلیغ و مناظره بدست آورده ام  بعد از رای دادن اگر رای بیاورد منتظر میمانم آن فرد چقدر به شعارهای که داده عمل کرده است چقدر موجبات خوشنودی مردم عزیزو رهبر انقلاب و امام زمان (عج)را فراهم کرده است اگر این فرد از مسیر شعارها برگردد و به اصطلاح  به آرا مردم خیانت کند .بازهم من وظیفه ام را درست انجام داده ام چون من هیچ وظیفه ای بعد از اینکه انتخاب را درست انجام دادم ندارم جواب او با خدای من است  .

لذا این مورد هم که در بعضی جاها گفته می شود من کسی را شایسته رای نمیدانم  این در جای خودش قابل احترام است به شرطی که فقط رای سفید خوش را به صندوق بیندازد نه اینکه اصلا رای ندهد. .رای دادن حتی انداختن برگ سفید به صندوق ها تیر خلاصی است به قلب دشمنان و منافقان کوردل  هر رای پیام یک شهید است که که ما آن روزها و این روزها  برای کشورمان خون دادیم و شما امروز با رای خودتان از خون ما صیانت میکنید.

همه بیاییم و صیانت دار خون شهدا انقلاب و شهدا مدافع حرم باشیم....تمام امنیت امروز من بخاطر خون به ناحق ریخته شهدا می باشتد...

در یک کلام شهدا شرمنده ایم

aftabm

aftabm
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 4363

borkhar farshon amirhossein1392 salma57 shayesteh2000 amirali123 rasekhoon_m mosabeghat_ravabet ravabet_rasekhoon omiddeymi1368 تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  03:45 ب.ظ

منم باورکنین موندم قسم حضرت عباس روقبول کنم یادم خروس رواینهمه درمناظره هاتوهین وافتراواختلاس به همدیگرنسبت دادن گزیری ندارم جزانداختن رای سفیددرصندوق پیام نه ببخشیدصندوق انتخابات،خخخخ

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

farshon

farshon
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 36891
aftabm borkhar amirhossein1392 salma57 shayesteh2000 amirali123 rasekhoon_m ravabet_rasekhoon emamedavazdah تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  03:53 ب.ظ

نقل قول farshon

منم باورکنین موندم قسم حضرت عباس روقبول کنم یادم خروس رواینهمه درمناظره هاتوهین وافتراواختلاس به همدیگرنسبت دادن گزیری ندارم جزانداختن رای سفیددرصندوق پیام نه ببخشیدصندوق انتخابات،خخخخ

مشارکت در انتخابات وظیفه و تکلیف است که  باید انجام شود .فقط یادمان نرود تا جایی که امکان دارد  باید بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنیم....

aftabm

aftabm
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 4363

borkhar farshon amirhossein1392 salma57 shayesteh2000 amirali123 rasekhoon_m ravabet_rasekhoon omiddeymi1368 تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  04:01 ب.ظ

نقل قول aftabm
نقل قول farshon

مشارکت در انتخابات وظیفه و تکلیف است که  باید انجام شود .فقط یادمان نرود تا جایی که امکان دارد  باید بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنیم....

باورکنیدتوبدشرایطی هستیم باهرطرفداری که میحرفم همینومیگن دیروزدرمجلس امام زمان بودم آخوندی گفت کدومومی انتخابیدمردم گفتن هر۶تاشونوآخوندگفت موقع انتخاب همسرآیاهمه زنهاروانتخاب می کنید!حاج آقااینسری خیلی سخته واقعاهمه موندن چه کسی روبنویسن ازطرفی دشمنان انقلاب درکمین ومنتظراتفاقهای داخلی هستند،واقعانمی دونم.

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

farshon

farshon
کاربر طلایی1
salma57 amirhossein1392 shayesteh2000 amirali123 rasekhoon_m mosabeghat_ravabet ravabet_rasekhoon تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  04:28 ب.ظ

نقل قول farshon
نقل قول aftabm
نقل قول farshon

باورکنیدتوبدشرایطی هستیم باهرطرفداری که میحرفم همینومیگن دیروزدرمجلس امام زمان بودم آخوندی گفت کدومومی انتخابیدمردم گفتن هر۶تاشونوآخوندگفت موقع انتخاب همسرآیاهمه زنهاروانتخاب می کنید!حاج آقااینسری خیلی سخته واقعاهمه موندن چه کسی روبنویسن ازطرفی دشمنان انقلاب درکمین ومنتظراتفاقهای داخلی هستند،واقعانمی دونم.

با سلام

دقیقا کجایش سخت هست؟! یعنی بعد از سه مناظره برای شما روشن نشده است که باید از بین دو نفر به کدام یک رای بدهید؟ (نه شش نفر). در این مناظره ها چهره دولت کاملا برای مردم روشن شده است که دو نفر فرد دولتی برای رای افراد کنار گذاشته می شوند و دو نفر دیگر که رای کمتری نسبت به بقیه دارند هم همینطور, می مانند دو نفر نامزد مورد تایید و انقلابی جمنا, که از بین این دو نفر, یک نفر اصلی تر و مورد تایید مردم, چهره ها و گروه های مختلف انقلابی هست. پس خیلی سخت نیست! فقط یک ناراحتی وجود دارد و آن هم اینکه از بین دو نفر فرد انقلابی و کارآمد, فقط به یک نفر می توان رای داد.

taha_h

taha_h
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5234
borkhar amirhossein1392 shayesteh2000 amirali123 salma57 rasekhoon_m ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  04:39 ب.ظ

آیا شما در انتخابات شرکت می کنید؟ چرا؟ بله . وظیفه شرعی و قانونی هر فرد است که در انتخابات شرکت کند . انخابات مظهر قدرت انقلاب است

ملاک شما برای انتخاب افراد برای ریاست جمهوری و شورای اسلامی چیست؟ ملاک تقوا و پرهیزکاری و رعایت عدالت در جامعه است و رسیدگی به حق محرومان و مستعضعفان جامعه و ایجاد شرایط برابر برای همه......

لطفا دیدگاه های خود را راجع به انتخابات و ضرورت شرکت در انتخابات بیان‌کنید. شرکت در انتجابات در این برهه از زمان لازم است و باید به فرد اصلح رای داد نه به افرادی که همه قصور و کوتاهی خود را به گردن دولتهای قبل بیندازند. ویا بگوییند ما در اینده این کارها را می خواهیم بکنیم.......

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد.  عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد.

rezahossiny

rezahossiny
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 963
amirhossein1392 borkhar shayesteh2000 amirali123 salma57 rasekhoon_m ravabet_rasekhoon rozgol تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  06:32 ب.ظ

نقل قول taha_h
نقل قول farshon
نقل قول aftabm
نقل قول farshon

با سلام

دقیقا کجایش سخت هست؟! یعنی بعد از سه مناظره برای شما روشن نشده است که باید از بین دو نفر به کدام یک رای بدهید؟ (نه شش نفر). در این مناظره ها چهره دولت کاملا برای مردم روشن شده است که دو نفر فرد دولتی برای رای افراد کنار گذاشته می شوند و دو نفر دیگر که رای کمتری نسبت به بقیه دارند هم همینطور, می مانند دو نفر نامزد مورد تایید و انقلابی جمنا, که از بین این دو نفر, یک نفر اصلی تر و مورد تایید مردم, چهره ها و گروه های مختلف انقلابی هست. پس خیلی سخت نیست! فقط یک ناراحتی وجود دارد و آن هم اینکه از بین دو نفر فرد انقلابی و کارآمد, فقط به یک نفر می توان رای داد.

عذرخواهم منم نگفتم که به۶نفرشون میخواهم رای بدهم کاربرمحترم

انتخاب اینسری روگفتم سخته

واسه من یکی حداقل

بابقیه کارندارم

من نظرشخصی خودموگفتم

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

farshon

farshon
کاربر طلایی1
amirali123 salma57 rasekhoon_m ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet shayesteh2000 تشکرات از این پست

شنبه 23 اردیبهشت 1396  10:08 ب.ظ

با سلام

شرایط بسیار سخت هست

اصلا خروس و روباه تشخیص داده نمیشن هر کدوم ساز خودشون رو میزنند و انتظار دارن همه به ساز اونا ....

باز از چند نفر پرس و جو میکنم ببینم اونا چی میگن ولی احتمال زیاد اسم خودم رو بنویسم ...........

غزال خوش صدا توئی ، راسخون

شیرین تر از عسل توئی ، راسخون

بین تموم سایتهای اینترنت

نگین بی بدل توئی ، راسخون

amirali123

amirali123
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 13679
farshon salma57 rasekhoon_m mosabeghat_ravabet ravabet_rasekhoon shayesteh2000 تشکرات از این پست

یک شنبه 24 اردیبهشت 1396  12:52 ق.ظ

نقل قول salma57

سلام و عرض ادب

دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.  همزمان پنجمین دوره انتخابات شوراهای  اسلامی شهر و روستا در این روز برگزار میگردد.

سلام و عرض ارادت

آیا شما در انتخابات شرکت می کنید؟ چرا؟بله چون سرنوشت مملکتم راخودم میخواهم رقم بزنم نه دشمنان.

ملاک شما برای انتخاب افراد برای ریاست جمهوری و شورای اسلامی چیست؟تقوا و علم و مدیریت و بصیرت و از همه مهمتر پیرو ولی فقیه در عمل

لطفا دیدگاه های خود را راجع به انتخابات و ضرورت شرکت در انتخابات بیان‌کنید. حضور در انتخابات یعنی زنده بودن انقلاب و ایستادگی و مقاومت ملت مسلمان و همیشه در صحنه است .ومشت محکمی به دهان یاوه گویان که میگویند ما از انقلاب خسته شده ایم

توهین به نامزدهای انتخابات باعث حذف پست می گردد.

با تشکر

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

ayeneh

ayeneh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 2694
farshon salma57 rasekhoon_m mosabeghat_ravabet ravabet_rasekhoon shayesteh2000 تشکرات از این پست

یک شنبه 24 اردیبهشت 1396  07:30 ق.ظ

نقل قول amirali123

با سلام

شرایط بسیار سخت هست

اصلا خروس و روباه تشخیص داده نمیشن هر کدوم ساز خودشون رو میزنند و انتظار دارن همه به ساز اونا ....

باز از چند نفر پرس و جو میکنم ببینم اونا چی میگن ولی احتمال زیاد اسم خودم رو بنویسم ...........

سلام.

اسم خودتون؟؟؟؟

چند روز پیش در تلگرام عکسی رو دیدم که خوشبختانه الان در اینترنت هم پیداش کردم.

سیاست مداران بد توسط مردم خوبی انتخاب می شوند که رای نمی دهند. 

در زندگی بکوشلباس صبر بر تن بپوشبا دانایان بجوشعزت نفس را به هیچ قیمتی مفروش

salma57

salma57
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 34628
rasekhoon_m ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet ehsan67657 shayesteh2000 zeinab_p rozgol تشکرات از این پست

یک شنبه 24 اردیبهشت 1396  09:00 ق.ظ

۴- حکم رأی دادن سفید و بی‌نام چیست ؟ در صورت عدم شناخت و تحقیق ، یا تحقیق کافی و عدم وصول به نتیجه و تحیّر در انتخاب اصلح چطور؟

ج) در هر صورت اگر رأی سفید دادن موجب تضعیف نظام اسلامی باشد، حرام است.
سایت رهبری.

فراز مأذانه ها ای جماعت گمراه
چه می کنید شما بی صدا سخن کوتاه
حرام باد اذان موذنی که نگفت
دوبار أشهَدُ أنا عَلی ، وَلیُ الله

ehsan67657

ehsan67657
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1856

rasekhoon_m ravabet_rasekhoon shayesteh2000 farshon salma57 تشکرات از این پست

پاسخ به:من در انتخابات شرکت می کنم/ شرکت نمی کنم....(امتیاز ویژه)
یک شنبه 24 اردیبهشت 1396  09:20 ق.ظ

وظیفه مردم در انتخابات تنها به شرکت در انتخابات خلاصه نمی شود. هر چند اصل حضور و مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است ولی نمی توان به همین مقدار بسنده کرد. آنچه مهم است شرکت مؤثر و مشارکت فعال مردم در انتخابات است و این تأثیر در سایه انتخاب فردی لایق و کارآمد برای تصدی مسؤولیت است. شرکت و حضور در اصل انتخابات و رأی سفید انداختن مشارکت مؤثری نخواهد بود. مشارکتی مؤثر خواهد بود که علاوه بر مشارکت در اصل انتخابات، مشارکت در تعیین افرادی که مسؤولیت را عهده دار می شوند نیز باشد. 

ehsan67657

ehsan67657
کاربر نقره ای

farshon ravabet_rasekhoon rasekhoon_m shayesteh2000 salma57 تشکرات از این پست

پاسخ به:من در انتخابات شرکت می کنم/ شرکت نمی کنم....(امتیاز ویژه)
یک شنبه 24 اردیبهشت 1396  09:23 ق.ظ

در همه ی انتخابات ما مکلفیم که بر اساس حجت و دلیل و عنصر شناخت اقدام نماییم که این خود از دو طریق ممکن می باشد: گاهی مواقع خود فرد بر اساس ملاکات و صفات و شرایطی که در اسلام برای انتخاب و گزینش کارگزاران و مسؤولان نظام بیان شده می تواند به این شناخت برسد و گاهی مواقع خود فرد از شناخت بی واسطه ناتوان است . در هر صورت لازم است ابتدا به صورت مختصر به بحث تئوریک و نظری شناخت ملاکات و الگوهای انتخاب نماینده اصلح از نظر اسلام و مقام معظم رهبری پرداخته و سپس به راهکارهای عملی آن شناخت را مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم

ehsan67657

ehsan67657
کاربر نقره ای

farshon rasekhoon_m ravabet_rasekhoon shayesteh2000 salma57 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها