عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

عرض ارادات کاربران راسخونی به شهادت محسن حججی با توجه به متن نامه شهید به امام رضا(ع)

عرض ارادات کاربران راسخونی به شهادت محسن حججی با توجه به متن نامه شهید به امام رضا(ع)
چهارشنبه 25 مرداد 1396  10:30 ق.ظ

بسم الله النور، النور

به:انیس النفوس، شمس الشموس، مولا علی ابن موسی الرضا(ع)
از:غلام رو سیاه، گنهکار

سلام آقای خوبم

از آخرین باری که به پابوستان آمدم تاکنون چندسالی می گذرد و حال که در صحن و سرایت هستم سر تا پا شوق و شعف دارم.

یادم هست دفعه قبل خواسته های زیادی از شما داشتم؛ الآن که خوب فکر می کنم به همه خواسته هایم رسیده ام؛ شغل سپاه، عروسی، جور شدن زندگی و... ممنونم آقای خوبم، ممنون.

دو روز پیش که با لباس سبز پاسداری به حرمت قدم گذاشتم چقدر لذت بردم؛ باورم نمی شود؛ همه این ها را از کرم و بزرگی شما می دانم.

مولای من، با ورود به سپاه دریچه ای جدید از زندگی به روی من باز شد؛ اگر روزی هزار بار شکر خدا را بگویم باز هم کم است؛ ارباب من، از لذت های دنیوی هر آنچه که باید می چشیدم را چشیدم.

حال، بی صبرانه مشتاق چشیدن لذتی اخروی هستم، لذتی که نهایتش رضای خداست.

یا رضا، تو را به پدر بزرگوارت موسی بن جعفر(ع) قسم، تو را به فرزند عزیزت جوادالائمه قسم، تو را به خواهر گرامی ات فاطمه معصومه قسم، ضامن من شوید.

آقا جان دوست دارم همانند علی اکبر(ع) در جوانی شهدِ شیرین شهادت را بنوشم و جان ناقابلم را فدای شما اهل بیت کنم.

فقط یک خواسته شخصی دیگر دارم؛ مولای من، بر من منت بگذار و جواز شهادتم را امضا کن.

امشب شام دوشنبه است؛ می گویند دوشنبه ها و پنج شنبه ها پرونده اعمال ما می رود دست صاحبمان ولی عصر(ع).

آقای من، تو را به مادرت زهرا(س) قسم، شهادت نامه ام را با امضای خودت مزین کن.

آرزو دارم امشب پرونده ام به همراه جواز شهادتم به دست امام زمان(ع) برسد؛ بدون شک با دیدن امضای ضمانت شما، ولی عصر(ع) هم امضا می کند.

گرچه سرتا پا گناهم، رو سیاهم

ضامنم باش ای رضا

مانند آهو دِه پناهم

آقای من

مرا از درگاهت ناامید نکن

الهی رضاً به رضاک

لامعبود سواک

دوشنبه/ سه شنبه 6/5/94

حرم امام رضا(ع)/ رواق الاجابر

01:34 بامداد

محسن حججی

aftabm

aftabm
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 4295

khodaeem1 mosabeghat_ravabet ehsan007060 zahra_53 ravabet_rasekhoon reza313 kahrizsang pebdani unknown fatemeh_75 shayesteh2000 siryahya shirdel2 Tachberdee ali_81 mamadbayat majnon313 nazaninfatemeh nargesza emamedavazdah amirali123 mty1378 sadra122 hashem8590 تشکرات از این پست

پاسخ به:عرض ارادات کاربران راسخونی به شهادت محسن ححجی با توجه به متن نامه شهید به امام رضا(ع)
چهارشنبه 25 مرداد 1396  11:01 ق.ظ

واسطه ما هم باش ای شهید عزیزی که دعایت در آسمانها به اجابت رسید. 

التماس دعا یا محسن الشهید.

aftabm

aftabm
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 4295

khodaeem1 mosabeghat_ravabet ravabet_rasekhoon ehsan007060 zahra_53 pebdani unknown fatemeh_75 siryahya shirdel2 ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

پاسخ به:عرض ارادات کاربران راسخونی به شهادت محسن ححجی با توجه به متن نامه شهید به امام رضا(ع)
چهارشنبه 25 مرداد 1396  11:06 ق.ظ

سلام بر سر دار بی سر .سلام بر شهید بربی سر...واقعا غریب گیرت آوردند..چه مظلومانه...اما چقدر شجاعانه...شهید شدی...سلام ما را به به اربا بمان سالار شهیدان برسانید...یا  امام رضا در این دنیای بی دنیا به ما هم نگاهی کن....

شهادت مبارکتان.

ravabet_rasekhoon

ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5160
khodaeem1 mosabeghat_ravabet ehsan007060 zahra_53 aftabm pebdani unknown fatemeh_75 shayesteh2000 siryahya shirdel2 ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

پاسخ به:عرض ارادات کاربران راسخونی به شهادت محسن حججی با توجه به متن نامه شهید به امام رضا(ع)
چهارشنبه 25 مرداد 1396  11:15 ق.ظ

منم سرگشته حیرانت ای دوست

کنم یکباره جان قربانت ای دوست

تنی نا ساز از شوق وصل کویت

دهم سر بر سر پیمانت ای دوست

دلی دارم در آتش خانه کرده

میان شعله ها کاشانه کرده

دلی دارم که از شوق وصالت

وجودم را ز غم ویرانه کرده

من آن آواره بشکسته حالم

ز هجرانت بُتا رو به زوالم

منم آن مرغ سرگردان و تنها

پریشان گشته شد یکباره حالم

سحر سر بر سر سجاده کردم

دعایی بهر آن دلداده کردم

ز حسرت ساغر چشمانم ای دوست

لبانت از یکسره از باده کردم

دلا تا کی اسیر یاد یاری؟

ز هجر یار تا کی داغداری؟

بگو تا کی ز شوق روی لیلی

تو مجنون پریشان روزگاری؟

پریشانم، پریشان روزگارم

من آن سرگشته ی هجر نگارم

کنون عمریست با امید وصلت

درون سینه آسایش ندارم

ز هجرت روز و شب فریاد دارم

ز بیدادت دلی ناشاد دارم

درون کوهسار سینه خود

هزاران کشته چون فرهاد دارم

چرا ای نازنینم بی وفایی؟

دمادم با دل من در جفایی

چرا آشفته کردی روزگارم

عزیزم دارد این دل هم خدایی

sotehdelan

sotehdelan
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 669
ravabet_rasekhoon zahra_53 ehsan007060 aftabm pebdani unknown fatemeh_75 siryahya shayesteh2000 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

پاسخ به:عرض ارادات کاربران راسخونی به شهادت محسن حججی با توجه به متن نامه شهید به امام رضا(ع)
چهارشنبه 25 مرداد 1396  11:53 ق.ظ

سلام و درو بر تو دلاور مرد استوار . درود بر تو رهرو راه امام حسین علیه السلام 

کم پیدا می‌شوند مردانی که هیبت مرگ دلشان را در آن لحظه‌های دهشت بار نلرزاند. تو شیر شجاع نجف آباد از آن مردانی که جبروت مرگ را فقط با نگاهت به بازی گرفتی.

http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

zahra_53

zahra_53
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 14178
ehsan007060 ravabet_rasekhoon aftabm pebdani unknown fatemeh_75 siryahya shayesteh2000 mosabeghat_ravabet ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

چهارشنبه 25 مرداد 1396  11:55 ق.ظ

شهادت هنر مردان خداست!

ehsan007060

ehsan007060
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 9798
ravabet_rasekhoon aftabm pebdani unknown fatemeh_75 siryahya shayesteh2000 mosabeghat_ravabet nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

چهارشنبه 25 مرداد 1396  11:57 ق.ظ

❌همسر شهید حججی در گفتگوی زنده تلفنی با برنامه جهان آرا:

🔹همسرم را هدیه کردم به حضرت زینب و از خدا و ایشان خواستم که ایشان را قبول کنند از من.
🔹همیشه ایشان می‌گفتند، غرق دنیا شده را جام شهادت ندهند. ایشان چیزی زیباتر از دنیا دیدند، شهادت، خدا و زیبایی را دیدند که حاضر شدند دنیا را رها کنند و بروند.
🔹قبل از اعزام در کار فروش کتاب بودند و بعد از استخدام در سپاه، کار در کتاب را به صورت پاره وقت انجام میدادند و پولش را برای اردوهای جهادی کنار می‌گذاشتند و خیلی روی مسائلی فرهنگی دغدغه داشتند.
🔹تصاویر اسارت ایشان که پخش شد به همه مردم حس غرور دست داده بود بخاطر این صلابتی که دیده بودند. همه فکر می‌کنند داعشی اسیر دست آقا محسن بوده است. مردم حس غرور داشتند و تبریک می‌گفتند.
🔹انشالله من بتوانم ثمره زندگی با ایشان، علی آقای دوساله را مثل پدر و در مسیر پدر تربیت کنم و سرانجام زندگیشان ختم به شهادت شود./ خبرگزاری صدا و سیما

ehsan007060

ehsan007060
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 9798
ravabet_rasekhoon aftabm pebdani unknown fatemeh_75 siryahya shayesteh2000 mosabeghat_ravabet ali_81 nargesza emamedavazdah تشکرات از این پست

چهارشنبه 25 مرداد 1396  02:30 ب.ظ

درود بر شرف و غیرتت، برای ما هم دعا کن ای برادر بزرگوار که بتوانیم همانند تو کاملا قرص و محکم و با اراده در راه دین و خدا قدم برداریم و از دادن خون و جان خویش هراسی نداشته باشیم.

یا لثارات الحسین

reza313

reza313
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 345
aftabm pebdani unknown fatemeh_75 siryahya shayesteh2000 ehsan007060 ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

چهارشنبه 25 مرداد 1396  05:07 ب.ظ

این چشم‌ها، این شهامت، این یقین، از لحظه اسارت تا لحظه بریدن سر، یعنی ایمان،

یعنی اعتقاد عمیق، یعنی صلابت، نوش جانت شهادت، افتخار می‌کنم که هموطن محسنم ...

آفتاب آمد دلیل آفتاب     گر دلیلت باید از وی رخ متاب

fatemeh_75

fatemeh_75
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4326
shayesteh2000 siryahya ehsan007060 ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

پنج شنبه 26 مرداد 1396  01:41 ق.ظ

فقط میتونم بگم که به مقام شما و عزتی که از خدا گرفتید قبطه میخورم ...چه کرده بودید که عزیز و سرافراز دنیا و آخرت شدید..

شهادت خاص انسانهایی ست که خاص خدا بشن ....

از این به بعد شمارو هم جزو متوسلین به درگاه خدا اسم میبرم و از خدا کمک میطلبم .

heart 

shayesteh2000

shayesteh2000
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4863

siryahya ehsan007060 ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

پنج شنبه 26 مرداد 1396  06:38 ق.ظ

بنام خدا

محسن عزیز خوشا به حالت شما که به آرزویت رسیدی اما با صلابت و استواریت در دفاع از حریم حرم ما را بیاد مدافع حرم اباعبدالله الحسین (ع) ، حضرت زینب سلام الله علیهما در برابر یزیدیان زمان انداختی .

روحت شاد و یادت گرامی و راهت پررهرو

shirdel2

shirdel2
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4206
ehsan007060 ravabet_rasekhoon mosabeghat_ravabet ali_81 nargesza emamedavazdah sadra122 تشکرات از این پست

پنج شنبه 26 مرداد 1396  10:43 ق.ظ

محسن عزیز ؛ ای دلاور مرد بزرگ ممنون که ما را و فرزندت را سرفراز کردی.

ممنون که جهاد مردانه مدافعان حرم را به اسارتی زینبی و سپس به شهادتی حسینی تکمیل کردی.

اینک باش در صف مردان بزرگی که نامشان به آب هفت دریا از صفحه پایداری این بوم کهن شسته نخواهد شد.

باش تا روزی که در صور بدمند و تو به سوی معبودت بشتابی و مزد تحمل آن لحظه‌های پر خون و خنجر را بگیری.

علی کوچولو                   

ali_81

ali_81
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4256
nargesza emamedavazdah sadra122 shirdel2 تشکرات از این پست

پنج شنبه 26 مرداد 1396  11:48 ق.ظ

آن سوی قصه چیست که با سر دویده ای؟!
قصه او به سر رسید، خوش به حا لش
حججی مردانه شد، هم کاروان کربلا
داد سر را، تا سراید، داستان کربلا

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم وترحم علی عجزنا واغثنا بحقهم

majnon313

majnon313
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 228
nargesza emamedavazdah ehsan007060 sadra122 تشکرات از این پست

پنج شنبه 26 مرداد 1396  12:38 ب.ظ

سلام

خدا رحمت کند ایشان را و به خانواده ایشان صبر دهد. و به ما توفیق دهد تا از شهادت ایشان به نحو احسن استفاده کنیم نه خدای نا کرده سوء استفاده. انشاالله.

اللهم عجل لولیک الفرج

nargesza

nargesza
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7592
emamedavazdah ehsan007060 sadra122 shirdel2 تشکرات از این پست

پنج شنبه 26 مرداد 1396  04:05 ب.ظ

واقعا شهادت هنر مردان خداست...

او خواهد آمد چه ما آماده باشیم چه نباشیم ، پس طوری باشیم که وقتی آمد شرمنده نشویم  
اللهم عجل لولیک الفرج
emamedavazdah

emamedavazdah
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4181
ehsan007060 sadra122 nargesza shirdel2 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها