عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی

اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی
پنج شنبه 20 مهر 1396  11:42 ب.ظ

📢اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان دارای (سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگری) معرفی شده از سوی سازمان بنیا شهید در رشته های شغلی (پرستار- ماما- فوریت های پزشکی) و آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند می رساند: فرم های بدو استخدام از مورخ ۹۶/۷/۱۶ از طریق سایت فعال و افراد می بایست با ورود کد رهگیری و کد ملی خود نسبت به دریافت و انجام آن ها اقدام نمایند.

تذکر: کد رهگیری پذیرفته شدگان هماه شماره داوطلب در تاییدیه ثبت نامی سازمان سنجش می باشد.

تذکر: در خصوص افراد معرفی شده از سوی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران داوطلبانی که در آزمون استخدام پیمانی سامان سنجش شرکت نکرده اند، کد رهگیری ایشان همان شماره ملی می باشد.

با توجه به تماس های مکرر افراد با مراکز بهداشتی درمانی (معاینات سلامت) همچنین واحد استخدام، لطفا موارد ذیل را رعایت نمایید.

۱- افراد می بایست جهت انجام آزمایشات از ۱۲ ساعت قبل ناشتا باشند و به دلیل انجام تست عدم اعتیاد حداقل از ۷۲ ساعت قبل از مصرف دارو خودداری نمایند.

۲- افراد صرفا در زمان و مکانک درج شده در فرم معرفی نامه معاینات سلامت مراجعه نمایند و از تماس های غیرضروری با مراکز مربوطه جهت تعیین روز مراجعه جدا خودداری نمایید.

۳- درخصوص افراد در حین طرح اجباری یا تمدید طرح، جهت ارسال تاییدیه تحصیلی، گاهی اشتغال به طرح را به عنوان دانشگاه محل تحصیل از واحد محل خدمت دریافت و به انضمام معرفی نامه طرح شخص، به همراه نامه دریافتی از روی سایت دانشگاه به محل تحصیل خود ارسال نمایند.

منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

ehsan007060

ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10787
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها