عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

افزایش ممبر کانال تلگرام و روش های گرفتن عضو به چه صورتی امکان پذیر است

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149483
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

افزایش ممبر کانال تلگرام و روش های گرفتن عضو به چه صورتی امکان پذیر است
جمعه 21 مهر 1396  08:29 ق.ظ

آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام و روش های گرفتن عضو به چه صورتی امکان پذیر است

 

همانطور که در مطالب پیشین در رابطه با ترفند های کسب درآمد از تلگرام مباحثی را عنوان کردیم، مشاهده نمودیم که یکی از روش های پول درآوردن از شبکه تلگرام، ایجاد کانال تلگرام و تبلیغات در آن می باشد. اما ساخت کانال تلگرام به تنهایی نمی تواند باعث کسب درآمد و گرفتن تبلیغات شود. آنچه که باعث پول در آوردن از این راه می شود، افزایش تعداد اعضا و ممبر های کانال تلگرام می باشد. اما این امر به خودی خود امکان پذیر نیست و نمی توان انتظار داشت که اعضای کانال شما خود به خود افزایش پیدا کنند. برای این منظور راهکارهایی وجود دارد که در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی این راهکارها پرداخته و روش های افزایش ممبر کانال تلگرام را ارائه دهیم.

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

برای بازدهی بیشتر کانال تلگرام ، هر مدیر کانال باید یک سری اصول و قواعد را بداند و به آن ها عمل نماید تا بتواند ضمن افزایش ممبر کانال خود، اعضای پیشین کانال را نیز حفظ نماید و عملی انجام ندهد که اعضای قدیمی کانال خود را از دست بدهد. پس نکته مهم دیگر در خصوص افزایش ممبر کانال تلگرام، چگونگی حفظ اعضای کانال پس از عضویت آن ها در کانال می باشد. در همین خصوص تعدادی از راه هایی که منجر به افزایش ممبر کانال های تلگرامی می شود را در ادامه معرفی می نماییم.

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر کانال فیک

یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش ممبر کانال تلگرام شما، استفاده از روش های افزایش اعضای فیک می باشد. در این روش ها که عمدتا توسط ربات ها انجام می شود شما با پرداخت مبالغی به وب سایت ها و شرکت های ارائه دهنده این گونه خدمات، می توانید در همان ابتدای شروع به فعالیت کانال خود هزاران عضو فیک و جعلی در کانال خود داشته باشید. گرچه اعضای فیک در حقیقت برای شما هیچ درآمدی ندارند و نمی توان به آن ها تکیه کرد، اما آنچه مهم است این است که تعداد اعضای زیاد یک کانال، خود روشی برای جذب اعضا و افزایش ممبر واقعی می باشد. دقیقا شبیه به همان موضوع در واقعیت که ما بیشتر به سوی فروشگاه هایی جذب می شویم که مشتریان بیشتری داشته باشند و اصطلاحا بازارگرمی بهتری داشته باشند، در کانال های تلگرامی نیز اوضاع به همین منوال است و افراد بیشتر به سوی کانال هایی جذب می شوند که شلوغتر بوده و تعداد اعضای بیشتری داشته باشند. پس با توجه به این حقیقت، می توان گفت که یکی از راه های بسیار کاربردی برای افزایش ممبر کانال تلگرامی، استفاده از این روش می باشد که نیازمند صرف هزینه می باشد.

ممبر فیک

افزایش ممبر فیک می تواند یک راه سریع برای رسیدن به هدف باشد

تولید محتوای مناسب و جذاب

اما یک روش سخت تر ولی اصولی تر در زمینه جذب مخاطب و افزایش ممبر کانال ، استفاده از تولید محتوای به روز و مناسب برای کاربران شبکه تلگرام می باشد. بسیاری از کانال هایی که ما عضو ان هستیم از همین شیوه بهره برده و با استفاده از انتشار محتوای مناسب و جذاب توانسته اند ما را به خود جذب کرده و کاری کنند که مدت ها عضو این کانال ها باشیم. در حقیقت با تولید محتوای مناسب میتوانیم علاوه بر جذب مخاطب جدید، مخاطبان قدیمی خود را نیز حفظ کنیم و در این زمینه موفقیت بیشتری حاصل کنیم.

تولید محتوا

تولید محتوای مناسب می تواند یک روش موثر در زمینه جذب اعضای جدید و حفظ اعضای قدیم

توجه به عمومی بودن کانال

اگر می خواهید اعضای کانال شما روز به روز افزایش داشته باشند، باید به این موضوع واقف باشید که کانال شما حتما عمومی یا Public باشد. در هنگام ساخت کانال از ما سوال می شود که دوست دارید کانال شما عمومی باشد یا خصوصی؟ اگر کانال ما خصوصی باشد فقط کسانی که آی دی کانال ما را به صورت مستقیم در دسترس دارند توانایی عضو شدن در آن را دارند. در صورتی که اگر کانال ما یک کانال عمومی باشد، هر کسی که بخواهد می تواند عضو آن شده و به نوعی یک روش افزایش ممبر کانال محسوب می گردد.

تبادل لینک با سایر کانال ها

یکی دیگر از روش های افزایش ممبر کانال تلگرام، استفاده از پتانسیل سایر کانال ها می باشد. در حقیقت اگر شما بتوانید با سایر کانال ها تبادل لینک کنید و از پتانسیل آنها برای تبلیغ کانال خود استفاده کنید، می توانید امیدوار باشید که تعداد اعضای کانال شما روز به روز افزایش یابد. بسیاری از کانال های پر مخاطب برای معرفی کانال شما در کانال خود از شما مبالغی را درخواست می کنند که یکی از روش های کسب درآمد ان ها محسوب می شود. اما به هر حال تعدادی کانال نیز وجود دارد که مثل کانال شما تازه شروع به فعالیت نموده باشند و تنها از شما برای تبلیغ کانالتان، درخواست تبلیغ کانال خود را در کانال شما دارند. به این روشف روش تبادل لینک گفته می شود که یکی از روش های ساده افزایش ممبر کانال محسوب می گردد.

تبلیغات

مهمترین شیوه برای افزایش ممبر کانال ، استفاده از پتانسیل تبلیغات می باشد. همانطور که در جریان هستید، تبلیغات یکی از موثرترین روش های جذب مخاطب محسوب می شود. پس اگر مقداری هزینه کرده و در وب سایت ها و سایر کانال های پربازدید، تبلیغات کانال خود را قرار دهید، می توانید به افزایش تعداد اعضای کانال خود بسیار امیدوار شوید و در طی مدت کوتاهی به تعداد زیادی مخاطب دست یابید.

کانال تلگرام

تبلیغات می تواند به سادگی تعداد اعضای کانال شما را افزایش دهد

تناسب موضوع کانال با نام کانال و لینک

توصیه می شود حدالامکان نام کانال خود را متناسب با موضوع کانال خود قرار دهید و از همین روال برای انتخاب لینک کانال خود نیز بهره ببرید. همچنین کوتاه بودن لینک نیز باعث می شود سریعتر در یاد سپرده شود و مخاطبین راحت تر به کانال شما راه یابند که می تواند در زمینه افزایش ممبر کانال روشی بسیار کارآمد باشد.

💮 صبور باش 💮
 🌱چیزایِ خوب زمان می برن🌱

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها