عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

کسب درآمد از تلگرام و راه های افزایش اعضا در کانال و گروه

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149483
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

کسب درآمد از تلگرام و راه های افزایش اعضا در کانال و گروه
جمعه 21 مهر 1396  08:31 ق.ظ

روش های کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از تلگرام و راه های افزایش اعضا در کانال و گروه

توسط : مهرداد قدسیدر: در: آموزش2 دیدگاه

 چاپ ایمیل

یکی از جدیدترین روش های کسب درآمد از طریق اینترنت استفاده از پتانسیل نرم افزار تلگرام می باشد. تلگرام به دلیل اینکه تعداد زیادی از کاربران آن ایرانیان می باشند، یکی از بهترین مکان ها برای کسب درآمد می باشد. بسیاری از افراد با ایجاد گروه ها و کانال های تبلیغاتی و سرگرمی اقدام به جذب مخاطبین بسیاری نموده و از این طریق اقدام به تبلیغ محصولات خود و یا محصولات دیگران در ازای دریافت مبالغی نموده و از این راه به کسب درآمد می پردازند. در این مطلب قصد داریم در رابطه با روش های کسب درآمد از تلگرام مباحثی را عنوان کرده و راهکارهایی را برای افزایش اعضای کانال ارائه کنیم تا علاقه مندان به کسب درآمد از این طریق بتوانند نکاتی را در این زمینه فرابگیرند.

کسب درآمد از تلگرام

در مطالب پیشین در رابطه با روش های کسب درآمد از طریق اینستاگرام مفصلا مباحثی را ارائه داده ایم که با توجه به همان موارد می توان تا حدودی به روش های کسب درآمد از تلگرام نیز پی ببریم. در ادامه تعدادی از این روش ها را که با استفاده از آن می توان تا حدودی به کسب درآم از تلگرام پرداخت معرفی می نماییم. البته باید به یاد داشته باشید که کسب درآمد از این روش ها، نیازمند صبوری و صرف وقت می باشد. چراکه راه اندازی یک کانال یا گروه تلگرامی هزینه ای نداشته و در کمتر از چند دقیقه قابل انجام است. اما آنچه در این روش کسب و کار اهمیت دارد، صبوری می باشد. زیرا افزایش تعداد اعضای کانال به راحتی قابل انجام نیست و صبر و حوصله بسیار طلب می کند. به همین ترتیب ممکن است افزایش تعداد ممبرهای کانال به هزار نفر بیش از ماه ها زمان و تلاش بی وقفه را طلب نماید.

کسب درآمد از تلگرام

یکی از روش های پول درآوردن، کسب درآمد از تلگرام می باشد

ایجاد کانال

یکی از روش های کسب درآمد از تلگرام ، ایجاد و ساخت کانال تلگرامی و گرفتن تبلیغات در ان می باشد. امروزه برای یک ماه تبلیغات در کانال های پر مخاطب تلگرام و با بیش از صدها هزار عضو، میلیون ها تومان باید بپردازید. برخی از کانال های پرمخاطب و بالای یک میلیون عضو نیز برای تنها یک روز تبلیغات مبالغ میلیونی هنگفتی را طلب می کنند. این نشان می دهد که اگر وقت کافی برای سرمایه گذاری روی اینگونه موارد داشته باشید، می توانید تا حدودی روی کسب درآمد از این طریق حساب نمایید. برای این منظور بهتر است مباحثی که کانال های پرمخاطب ارائه داده اند را بررسی کرده و دقیقا شبیه به آن ها عمل کنید. البته اگر بتوانید نوآوری و ابتکار جدیدی نیز در این زمینه به خرج دهید، سرعت افزایش ممبر و در نتیجه کسب درآمد از تلگرام را بسیار افزایش خواهید داد.

ایجاد گروه

گروه های تلگرامی نیز از جمله مکان هایی هستند که می توان به کسب درآمد در آن ها امیدوار بود. اگر بتوانید یک گروه کاربردی و با تعداد اعضای زیاد ایجاد کنید می توانید از طریق خود اعضای گروه اقدام به جذب دیگر افراد نموده و به این ترتیب هر روزه تعداد اعضای گروه خود را افزایش دهید. امروزه با استفاده از امکاناتی که تلگرام برای گروه ها قرار داده است، می توان تا سقف ۲۰ هزار عضو در یک سوپر گروه داشت که یک امر بسیار جذاب برای کسب درآمد محسوب می شود. اگر بتوانید تعداد اعضای گروه خود را به این عدد نزدیک کنید، خود به خود تماس هایی از طرف شرکت های مختلف برای گرفتن تبلیغات خواهید داشت که در صورت جواب دادن به آن ها می توانید به کسب درآمد از طریق گروه های خود بپردازید. همچنین باید در نظر داشته باشیم که در آپدیت های جدید تلگرام، ظرفیت سوپر گروه ها تا ۵۰ هزار عضو بالا خوهد رفت که این یعنی یک خبر خوب برای مدیران گروه ها.

کسب درآمد

با استفاده از گرفتن تبلیغات در کانال ها و گروه های خود می توانید به راحتی به کسب درآمد قابل توجهی دست یابید

💮 صبور باش 💮
 🌱چیزایِ خوب زمان می برن🌱

تشکرات از این پست
ehsan007060
دسترسی سریع به انجمن ها