عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کنایه سنگین اسطوره منچستر یونایتد به نیمار

کنایه سنگین اسطوره منچستر یونایتد به نیمار
جمعه 26 آبان 1396  12:25 ق.ظ

اریک کانتونا، بهترین شماره 7 تاریخ منچستریونایتد، انتقال نیمار به پاری سن ژرمن را زیر سوال برد.

 

به گزارش "ورزش سه"، نیمار، فوق ستاره برزیلی تابستان امسال در انتقالی بسیار پرحاشیه، بارسلونا را به مقصد پی اس جی ترک گفت. باشگاه فرانسوی برای جدا کردن نیمار از بارسا رقم فسخ 222 میلیون یورویی او را پرداخت کرد. پس از گذشت چند ماه به نظر می رسد که نیمار از پیوستن به پی اس جی پشیمان شده است.

 

 

 

 

اریک کانتونا، ستاره جنجالی فرانسوی سابق باشگاه یونایتد در مورد نیمار به یاهواسپورت گفت:« نیمار 25 سال دارد و در تیم ملی برزیل بازی می کند. او در بارسلونا یک ستاره غیرقابل انکار بود و این سوال برای من مطرح شده است که او برای چه بارسلونا را ترک کرد و به فوتبال فرانسه آمد؟ او اینجا به دنبال چیست؟ بازی مقابل تیم هایی مثل گنگام و آمینز؟

پی اس جی در لیگ قهرمانان نیز حداکثر 10 بازی انجام خواهد داد و پیوستن نیمار به این تیم برای فتح لیگ قهرمانان نیز توجیه مناسبی از نظر من نیست. واقعا درک نمی کنم او چرا به فوتبال فرانسه آمده است. چه کسی درک می کند؟ دیدگاه من نسبت به فوتبال با نیمار کاملا متفاوت است.»

 

mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها