لیورپول 0 - 0 وست بروم؛ تکمیل هفته ناکامی کلوپ

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

لیورپول 0 - 0 وست بروم؛ تکمیل هفته ناکامی کلوپ

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در شبی که خیلی نمایش خوبی نداشت و در مقاطعی از بازی خوش شانس هم بود، در خانه برابر وست بروم متوقف شد تا دومین تساوی آنها طی هفته جاری رقم بخورد.
 

در دقایق ابتدایی بازی هیچ اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. در دقیقه 17 و روی پاس به عقب صلاح اولین فرصت لیورپول ایجاد شد؛ اما ضربه فرمینو راهی به دروازه نیافت.

 

 

 

 

در دقیقه 21 وست بروم اولین بخت خود را ایجاد کرد؛ اما ضربه سر یاکوب روی ارسال انیوم به بالای دروازه لیورپول رفت. در دقیقه 30 بهترین بخت وست بروم برای گلزنی فراهم شد؛ اما ضربه فوق العاده رابسون کانو از پشت محوطه به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرده و با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

 

دقایقی بعد و روی ارسال آرنولد، صلاح در مقابل دروازه بخت خوبی داشت؛ اما توپ از مقابل وی رد شد و این فرصت از دست رفت. در اواخر نیمه اول ضربات فرمینو و صلاح در موقعیتی خوب برگشت داده شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

نیمه دوم با برتری وست بروم آغاز شد و ارسال کریچوویاک داشت مستقیما تبدیل به گل می شد؛ اما کاریوس دروازه لیورپول را نجات داد. دو دقیقه بعد و باز هم با ارسال کریچوویاک، حجازی با ضربه سر دروازه قرمزها را تهدید کرد که ضربه او با فاصله کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 58 و روی پاس فرمینو، مانه اولین بخت خود را در این دیدار به دست آورد؛ اما ضربه این مهاجم سنگالی با فاصله راهی خارج زمین شد. در دقیقه 66 تیم کلوپ باز هم صاحب فرصت بسیار خوبی شد؛ اما ضربه واینالدوم روی خط دروازه توسط ایوانز برگشت داده شد.

 

 

 

 

حملات لیورپول ادامه یافت؛ اما آنها در خلق موقعیت مهم ناکام بودند و حتی دقیقه 82 توسط سولانکه به گل رسیدند که به علت خطای هند مردود اعلام شد.

 

در دقیقه 84 نفوذ چمبرلین و ضربه او با عکس العمل فورتستر همراه بود و روی ریباند ضربه سولانکه باز هم در آستانه گل شدن توسط ایوانز برگردانده شد.

 

یک دقیقه بعد این وست بروم بود که در آستانه گلزنی بود؛ اما ضربه راندون روی ارسال مک کلین با خوش شانسی لیورپول به دیرک برخورد کرد. در لحظات پایانی ضربه کوتینیو توسط فورستر مهار شد تا بازی با همان تساوی بدون گل به اتمام برسد.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 23 آذر 1396  07:15 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها