چلسی 1 – 0 ساوتهمپتون؛ آبی ها بیخ گوش یونایتد!

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

چلسی 1 – 0 ساوتهمپتون؛ آبی ها بیخ گوش یونایتد!

به گزارش "ورزش سه"، چلسی موفق شد با تک گل دیدنی مارکوس آلونسو در لحظات پایانی نیمه اول ساوتهمپتون را مغلوب کند و با تفاضل گل کمتر پایین تر از یونایتد در رتبه سوم جدول بماند.
 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین خط توسط چلسی در دقیقه 14 ایجاد شد که ضربه ویلیان بعد از یک و دو با آلونسو با فاصله راهی بیرون شد. در دقیقه 25 و روی پاس به عقب هازارد، باکایوکو از پشت محوطه دروازه ساوتهمپتون را تهدید کرد اما ضربه محکم او با عکس العمل دیدنی فورستر همراه بود.

 

دقایقی بعد فورستر باز هم دروازه تیمش را نجات داد و با عکس العملی دیدنی برابر ضربه آلونسو اجازه نداد آبی های لندن به گل برسند. در دقیقه 43 چلسی بهترین بخت را برای زدن گل اول ایجاد کرد اما ضربه دیدنی پدرو با بدشانسی این تیم به دیرک دروازه ساوتهمپتون برخورد کرد.

 

 

 

 

 

اما در اوقات اضافه نیمه اول مارکوس آلونسو موفق شد با نواختن یک ضربه ایستگاهی دیدنی از سمت چپ دروازه فورستر را بالاخره باز کند تا نیمه اول با برتری 0-1 شاگردان کونته به اتمام برسد.

 

با شروع نیمه دوم، چلسی بیشتر به دنبال حفظ نتیجه نبود و موقعیت خاصی در 15 دقیقه ابتدایی روی دروازه هیچ یک از دو تیم ایجاد نشد.

 

در دقیقه 62 چارلی آستین می توانست زننده گل تساوی تیمش باشد اما ضربه تماشایی در آستانه ورود به دروازه با مهار فوق العاده کورتوا همراه شد.

 

 

 

 

دقایقی بعد چلسی باز هم می توانست توسط مارکس آلونسو به گل برسد اما این بار ضربه او توسط گلر ساوتهمپتون مهار شد. در دقیقه 74 چارلی آستون باز هم فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما این بار هم کورتوا دروازه تیمش را نجات داد.

 

4 دقیقه بعد فابرگاس فرصت داشت خیال چلسی را برای پیروزی راحت کند اما ضربه او در موقعیت تک به تک عرض دروازه را طی کرد و گل نشد تا در نهایت چلسی با همان یک گل از سد حریف سختکوش خود عبور کند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 26 آذر 1396  07:17 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها