عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

این پیرزن فقط شن می‌خورد /تصاویر

این پیرزن فقط شن می‌خورد /تصاویر
سه شنبه 26 دی 1396  08:30 ق.ظ

اخبار,اخبارگوناگون, این پیرزن فقط شن می‌خورد

یک پیرزن اهل لیتوانی مدعی است با روش عجیبی توانسته تومور مغزی خود را درمان کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،  «استانیسلاوا مونست ویلن»، پیرزن 70 ساله اهل لیتوانی ادعا می کند بیش از یک دهه است که چیزی جز شن و ماسه مصرف نکرده و با این رژیم غذایی، تومور مغزی خود را درمان کرده است و در سلامت کامل به سر می برد.

او در مصاحبه با اکسپرس گفت: من به تومور مغزی بدخیم مبتلا بودم. پزشکان گفته بودند زیاد زنده نخواهم ماند. در آن زمان سطح هموگلوبین من 60 (پایین ترین سطح) بود. روزی در حال عبور از کنار ساحل رودخانه بودم که ناگهان فکری در سرم جرقه زد که شن و ماسه بخورم. مشتی ماسه در دهان گذاشتم؛ برای اولین بار کم مانده بود خفه شوم ولی بعدها به آن عادت کردم.

در حال حاضر، اعتقاد بر این است که خانم مونست ویلن به خوردن ماسه اعتیاد دارد. ولی او می‌گوید شن و ماسه سرشار از انواع مواد معدنی و املاح مورد نیاز بدن است و او با خوردن شن و ماسه نه تنها بیمار نشده بلکه سلامتی و طول عمر به دست آورده است.

«لیلیانا وایش ویلن»، پزشک معالج این پیرزن که زمانی تومور مغزی بدخیم را به درستی در سر او تشخیص داده بود به خبرنگاران گفت: چندین سال از آخرین ویزیت او می گذرد. او کاملا سالم است. مشکل خونی ندارد و حتی برای کوچکترین بیماری به پزشک مراجعه نکرده است.

این پیرزن به شدت اصرار دارد که رژیم غذایی خود را به اشتراک بگذارد، معتقد است؛ شما نباید آن را با آب یا غذا مخلوط کنید وچیزی جز ماسه نباید بخورید در غیر این صورت بیمار خواهید شد. برای رفع تشنگی ماسه مرطوب بخورید.

او مدعی است شن و ماسه با رنگ های مختلف، مزه و طعم متفاوت دارند؛ بیشتر آنها ترش و شور هستند.

salamat595

salamat595
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19040
nezarat_ravabet ravabet_rasekhoon mty1378 nazaninfatemeh amirali123 nargesza mansoor67 ar6681 borkhar mamadbayat mehdi0014 تشکرات از این پست

پاسخ به:این پیرزن فقط شن می‌خورد /تصاویر
سه شنبه 3 بهمن 1396  12:24 ق.ظ

نوش جانش

غزال خوش صدا توئی ، راسخون

شیرین تر از عسل توئی ، راسخون

بین تموم سایتهای اینترنت

نگین بی بدل توئی ، راسخون

amirali123

amirali123
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 13905
salamat595 nargesza ravabet_rasekhoon mansoor67 mehdi0014 تشکرات از این پست

سه شنبه 3 بهمن 1396  04:48 ب.ظ

البته که باید فکر هزاران میکرب را کرد امروزه همین مواد غذای که در اختیار داریم همین طور همه را بیمار می کنند . حال ولی به رزوی که شن و ماسه هم به مواد غذای افزوده گردد

هر غذا درسفر می آید یقین سمی گران

درد مـی زایـــــد و نابود ی بیارد خانمان

کی شود مشکل گشاشنها کنددردمان درد

یا تــوهم درمیان است یاکه فکری از زنان

فی البداهه: منصور مقدم 3/11/1396

mansoor67

mansoor67
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 1477
amirali123 mehdi0014 تشکرات از این پست

سه شنبه 3 بهمن 1396  10:18 ب.ظ

باسلام،

جل الخالق. حالا چیز دیگه ای نبود بخوره خدا بهش ان شاءالله شفا بده.

asdfg_zxcvb11

asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 1257
amirali123 mehdi0014 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها