عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گفت و شنود/ شناسایی

گفت و شنود/ شناسایی
پنج شنبه 21 تیر 1397  04:46 ب.ظ

 
کیهان نمایه

یعنی احساسات رسانه‌های آمریکایی و اروپایی و روزنامه‌های زنجیره‌ای دنباله‌رو آنها از قتل عام روزانه زن و کودک مظلوم یمن و فلسطین و افغانستان جریحه‌دار نشده؟!

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: چی شده بود که یکدفعه رسانه‌های داخلی و خارجی به پخش فیلمی کوتاه از یک دختر نوجوان در تلویزیون، که از انتشار تصویر غیراخلاقی خود در فضای مجازی ابراز پشیمانی کرده بود اعتراض کرده و جیغ بنفش کشیدند؟!


گفتم: ادعا می‌کردند که احساساتشان جریحه‌دار شده است؟!


گفت: یعنی احساسات رسانه‌های آمریکایی و اروپایی و روزنامه‌های زنجیره‌ای دنباله‌رو آنها از قتل عام روزانه زن و کودک مظلوم یمن و فلسطین و افغانستان جریحه‌دار نشده؟!


گفتم: کیهان ضمن آنکه اقدام صدا و سیما را بدسلیقگی دانسته بود، جنجال هماهنگ داخلی و خارجی در این ماجرا را به حمله کفتارها تشبیه کرده بود!


گفت: ولی یکی از آنها فقط به نظر کیهان درباره بدسلیقگی صدا و سیما پرداخته و درباره تشبیه جنجال‌کنندگان به کفتارها سکوت کرده بود! چرا؟!


گفتم: دو نفر برای دزدی به خانه‌ای رفته بودند، صاحبخانه بیدار شد و آنها را تعقیب کرد و خطاب به یکی از آنها که نزدیک‌تر بود، داد زد و گفت؛ نامرد وایستا، کجا فرار می‌کنی؟ و یارو به رفیقش گفت؛ تو فرار کن منو شناسایی کردند!

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

zahra_53

zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 20871
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها