عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

3 بازيكن صباي قم از ديدار با شهرداري تبريز محروم هستند

3 بازيكن صباي قم از ديدار با شهرداري تبريز محروم هستند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  01:59 ب.ظ

89/11/27 - 09:58
شماره:8911270137
سرپرست تيم فوتبال صباي قم:
3 بازيكن صباي قم از ديدار با شهرداري تبريز محروم هستند

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال صباي قم از محروميت سه بازيكن اين تيم از ديدار حساس روز جمعه با تيم شهرداري تبريز خبر داد.

رضا كشوري امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم بيان داشت: صباي قم در بيست و سومين هفته مسابقات دهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور بايد در ديداري خارج از خانه برابر تيم فوتبال شهرداري تبريز ديدار بسيار حساسي برگزار كند زيرا سه امتياز آن براي ما مهم است.
وي ادامه داد: ديدار ما با شهرداري تبريز دوازدهمين بازي خارج از خانه در مسابقات اين فصل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور است كه براي همين منظور روز پنج‌شنبه راهي تبريز مي‌شويم تا عصر روز جمعه بيست و نهم بهمن برابر اين تيم به ميدان برويم.
سرپرست تيم فوتبال صباي قم در ادامه با اشاره به محروميت سه بازيكن كليدي اين تيم در ديدار حساس عصر جمعه با شهرداري تبريز بيان داشت: در اين مسابقه حساس دو بازيكن را به سبب محروميت و يك بازيكن را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم.
وي خاطرنشان كرد: در ديدار خانگي هفته گذشته مقابل تيم فوتبال فولاد خوزستان كه از هفته بيست و دوم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در ورزشگاه 15 هزار نفري يادگار امام قم برگزار شد، دو بازيكن ما با دريافت كارت زرد سه اخطاره شدند و يك بازيكن را به سبب مصدوميت از دست داديم.
كشوري با اشاره به بازيكن مصدوم تيم فوتبال صباي قم تا قبل از ديدار با شهرداري تبريز يادآور شد: اين بازيكن احمد تقوي بازيكن كليدي و موثر صباي قم در خط مياني است كه در مصاف با فولاد خوزستان از ناحيه مچ پا آسيب ديد و در همان مسابقه در آغاز نيمه دوم تعويض شد.
وي بيان داشت: تقوي در اين روزها به شدت از سوي پزشكان تيم مورد مراقبت قرار داشت تا بلكه به بازي روز جمعه برسد اما بعيد مي‌دانم اين امكان فراهم شود و به همين دليل يكي از بهترين بازيكنان تيم فوتبال صباي قم به سبب مصدوميت در بازي با شهرداري تبريز غايب خواهد بود.
كشوري اضافه كرد: در جدال با فولاد خوزستان كه يك‌شنبه همين هفته در قم برگزار شد، فرزاد حاتمي و سيد مرتضي هاشمي‌زاده نيز كه بازيكنان اصلي تركيب صباي قم به شمار مي‌روند، با دريافت كارت زرد از داور بازي، سه اخطاره شدند و در بازي با شهرداري تبريز در كنار تيم نيستند.
وي تاكيد كرد: به هر حال صباي قم بايد با اين شرايط به مصاف تيم فوتبال شهرداري تبريز برود و با اينكه خوب مي‌دانيم بازي در خارج از خانه سختي و حساسيت‌هاي خاص خود را دارد، اما تيم صبا هم به اندازه ميزبان به سه امتياز اين ديدار نياز دارد و اميدوارم پيروزي در اين ديدار را كسب كنيم.
سرپرست تيم فوتبال صباي قم در ادامه با اشاره به بازي قبلي صباي قم برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: مصاف با فولاد يازدهمين بازي خانگي تيم ما در مسابقات اين فصل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور بود كه مي‌توانستيم از آن با دست پر خارج شويم اما قدر موقعيت‌هاي فراوان گلزني را ندانستيم.
وي خاطرنشان كرد: در اين ديدار چند موقعيت خوبي گلزني براي تيم صباي قم به دست آمد كه يكي از مهم‌ترين آنها را رامين رضائيان در دقايق پاياني بازي به راحتي از دست داد كه اگر اين بازيكن كمي تجربه بيشتري داشت و با دقت به توپ ضربه مي‌زد، اكنون سه امتياز از آن صباي قم بود.
تيم فوتبال صباي قم در چارچوب ديداري خارج از خانه در هفته بيست و سوم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور از ساعت 17 عصر جمعه بيست و نهم بهمن ماه در ورزشگاه يادگار امام تبريز دوازدهمين بار در مهماني حريفان مقابل شهرداري تبريز قرار مي‌گيرد.
انتهاي پيام/آ20/ع

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها