عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

عزت ايران در خليج فارس مرهون ايستادگي ملت بوشهر است

چهارشنبه 27 بهمن 1389  02:00 ب.ظ

89/11/27 - 09:59
شماره:8911270272
رئيس جمهور در بدو ورود به بوشهر:

خبرگزاري فارس: ‌رئيس جمهور‌ گفت: عزت و سربلندي ايران اسلامي در خليج فارس مرهون ايستادگي و همسبتگي، وحدت و‌ ايمان به خدا مردم بوشهر است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، محمود ‌احمدي‌نژاد در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاكر هستم كه توفيق دست داد و شرايط سومين سفر هيئت دولت به بوشهر‌ را فراهم شد.
وي افزود: بوشهر ديار مردان و زنان مومن و ولايتمدار انقلاب اسلامي است.
احمدي‌نژاد اضافه كرد: مردم بوشهر در بين ملت ايران در مبارزه با استعمار سرآمد بودند.
رئيس جمهور تصريح كرد: خاطر دلاورمردي‌ها و شجاعت علما و مجاهدان نقطه افتخار و برگ زريني در تاريخ ايران مي‌ماند.
وي عنوان داشت: دل‌هاي دريايي‌، اراده آسماني، انديشه زلال، ايمان و شجاعت و مجاهدت از ويژگي‌هاي مردم بوشهر است.
احمدي‌نژاد ادامه داد:‌ مردم بوشهر مردمي با همت بوده و با دلدادگي به اهل بيت (ع) هميشه در خدمت اعتلاي و ايران و سازندگي ايران هستند.
وي خاطرنشان كرد: مردم بوشهر مردمي هستند كه وجودشان منفعت براي انقلاب اسلامي بوده و داراي منابع سرشار انرژي هستند.
رئيس جمهور گفت: بوشهر دياري است كه در دفاع مقدس شهدا و جانبازاني را تقديم كرد كه ملت ايران و اسلام استوار بماند.
احمدي‌نژاد اظهار داشت: امروز مردم بوشهر پيشقراول ملت ايران هستند و عزت ايران در خليج ‌فارس مرهون ايستادگي و هوشمندي مردم بوشهر است.
وي با بيان اينكه مردم بوشهر مرزبانان امين در انديشه و فرهنگ ايران اسلامي هستند، گفت: در سفر سوم وزرا به شهرستان‌ها سفر كرده و از پروژه‌هاي در دست اجرا بازديد مي‌كنند.
احمدي‌نژاد اضافه كرد: شخصا در جلسه كارگروه فرهنگ و هنر حضور دارم و ملاقاتي با خانواده ايثارگران و خانواده شهدا، منتخبان و ديدار عمومي خواهيم داشت.
رئيس جمهور خاطرنشان كرد: در جلسه هيئت دولت تصميمات لازم براي رفع موانع مصوبات قبلي گرفته و تصميمات جديد براي عمران و آباداني استان اتخاذ مي‌شود.
انتهاي پيام/ج10/ع

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 1087
دسترسی سریع به انجمن ها