عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سعادتمند: محرومان كيش‌اير برابر گسترش فولاد به ميدان مي‌روند

سعادتمند: محرومان كيش‌اير برابر گسترش فولاد به ميدان مي‌روند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  02:00 ب.ظ

89/11/27 - 10:00
شماره:8911270139
ملي‌پوش كيش‌اير همچنان مصدوم است؛
سعادتمند: محرومان كيش‌اير برابر گسترش فولاد به ميدان مي‌روند

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم گفت: محرومان ما در هفته بيست و پنجم مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور در ديدار اين هفته با گسترش فولاد تبريز به ميدان مي‌روند.

جلال سعادتمند امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد: ديدار عصر فردا برابر تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز آخرين بازي ما در دوازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور است و براي تيم كيش‌اير قم جنبه تشريفاتي دارد.
وي بيان داشت: خطري در جدول رده‌بندي مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور ما را تهديد نمي‌كند و به همين دليل با آرامش كامل براي ديدار با تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز در هفته پاياني ليگ برتر فوتسال به تبريز مي‌رويم اما به دنبال كسب امتياز نيز هستيم.
سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم ادامه داد: در ديدار هفته قبل با تيم فوتسال فيروز‌صفه اصفهان كه در خانه ميزبان اين تيم بوديم، دو بازيكن كليدي و اثر‌گذار ما يعني امير حنيفي و محمد كرماني به سبب محروميت از همراهي تيم كيش‌اير محروم بودند اما با برطرف شدن محروميت خود به ديدار با گسترش فولاد خواهند رسيد.
وي يادآور شد: با اين حال هنوز نمي‌توانيم به بازگشت ستاره جوان تيم كيش‌اير قم يعني عليرضا وفايي اميدوار باشيم زيرا اين بازيكن با مشكل آسيب‌ديدگي دست به گريبان است و با اينكه يكي از از ملي‌پوشان ما محسوب مي‌شود به همين خاطر اردوي تيم ملي را هم از دست مي‌دهد.
سعادتمند بيان داشت: اين آخرين بازي ما در دوازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور است و سالي سخت را در حالي به پايان مي‌رسانيم كه به دليل به نتيجه رسيدن تلاش‌هاي تمام همكاران خود در مديريت تيم و همچنين كادر فني و بازيكنان در حفظ و بقاي تيم در ليگ برتر خرسندم.
وي تصريح كرد: در ديدار قبلي با تيم فوتسال فيروز‌صفه اصفهان به هيچ عنوان شايسته باخت نبوديم بلكه بايد با اختلاف دو يا سه گل بازي را از حريف اصفهاني خود مي‌برديم اما واقعيت اين است كه بازيكنان ما هر‌چه مي‌زدند به در بسته مي‌خورد و در مقابل تيم حريف در مقابل دروازه ما از چهار اشتباه استفاده كرد و به گل رسيد.
سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم يادآور شد: در اين مسابقه كه امتيازات آن در موقعيت دو تيم در جدول رده‌بندي چندان هم اثر‌گذار نبود، جريان و روند بازي به شكلي پيش رفت كه به اندازه يك بازي فينال اهميت پيدا كرد و بازيكنان ما به بهترين شكل ممكن بازي كردند اما از بخت بدشان توپ‌ها حتي از روي نقطه پنالتي هم به گل تبديل نشد.
وي اظهار داشت: بازي فردا با تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز هم براي هر دو تيم از نظر امتيازي اهميت چنداني ندارد زيرا در بالاي جدول رده‌بندي با قطعي شدن قرار گرفتن تيم فوتسال منصوري قرچك در صدر جدول رده‌بندي و قهرماني اين تيم در ليگ دوازدهم، تيم گسترش فولاد اميد ديگري ندارد و در پايين جدول نيز هيچ تيمي سقوط نمي‌كند.
سعادتمند بيان داشت: واقعا سال سخت و طاقت‌فرسايي را پشت سر گذاشتيم زيرا از يك طرف سطح مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور بالاتر از دوره قبل بود و از سوي ديگر به دلايل مختلف تيم ما در هفته‌هاي آغازين نتايج خوبي نگرفت و اين بر كيفيت كار ما اثر منفي داشت.
سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم اضافه كرد: كيش اير قم در حال حاضر با كسب 22 امتياز حاصل از شش پيروزي، چهار تساوي و 12 باخت در مكان دهم جدول رده‌بندي مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور ايستاده است.
انتهاي پيام/آ20/ع

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها