عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

2 قاچاقچي مواد مخدر در سنندج اعدام شدند

2 قاچاقچي مواد مخدر در سنندج اعدام شدند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  02:01 ب.ظ

89/11/27 - 10:02
شماره:8911261299
روز گذشته؛
2 قاچاقچي مواد مخدر در سنندج اعدام شدند

خبرگزاري فارس: دو تن از قاچاقچيان مواد مخدر صبح سه‌نشبه در زندان مركزي سنندج به دار مجازات آويخته شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج به نقل از روابط عمومي دادگستري كل استان كردستان، داديار شعبه چهارم اجراي احكام كيفري دادسراي عمومي و انقلاب سنندج با اشاره به برخورد قاطع و شديد دستگاه قضايي با سوداگران مرگ، از اعدام دو تن از محكومين سابقه دار مواد مخدر در شهر سنندج خبر داد.


وي افزود: م ـ ه به اتهام نگهداري 166 كيلو و 619 گرم ترياك و حشيش و فروش 32 كيلوگرم ترياك و حشيش و خريد 22 كيلوگرم هروئين و همچنين خ ـ ر به جرم مشاركت در خريد و نگهداري و حمل و توزيع يك كيلو و 600 گرم هروئين غير مكشوفه و خريد و حمل و نگهداري 690 گرم هروئين و اعتياد به مواد مخدر دستگير و پس از سير تشريفات قانوني به اعدام محكوم شدند.


داديار شعبه چهارم اجراي احكام كيفري دادسراي عمومي و انقلاب سنندج تصريح كرد: نامبردگان به دليل داشتن سوابق قبلي در اين جرم، با عدم موافقت كميسيون عفو مواجه و حكم آنها پس از تنفيذ دادستان كل كشور در زندان مركزي سنندج اجرا شد.


وي تاكيد كرد: با توجه به سياست برخورد قاطع با سوداگران مرگ، به پرونده قاچاقچيان مواد مخدر به ويژه افرادي كه داراي سابقه هستند به صورت فوق‌العاده رسيدگي خواهد شد و اشد مجازات در انتظار آنهاست.

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها