عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بسیجی شدن كاری است آسان اما بسیجی ماندن مشكل

بسیجی شدن كاری است آسان اما بسیجی ماندن مشكل
چهارشنبه 27 بهمن 1389  02:40 ب.ظ

خدامرادشرافتی درهفدهم فروردین ماه هزارو سیصدو چهل و پنج (17/1/1345) در روستای لار بخش باشت دیده به جهان گشود. شهید شرافتی در 4/4/1367 به شهادت رسید اما پیكر پاكش تا كنون به دست نیامده است.

بنام الله وصیت نامه ام را شروع می كنم

الذین آمنووها فی سبیل الله اموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئك هم الفا ئزون بشیرهم ربهم منه و رضوان و جنات لهم فیهما نعیم مقیم.

بنام معبود عابدان و معشوق عاشقان و مقصود قاصدان
السلام علیك یا ابا عبدالله
ای زائران كربلا ای راهیان طریق عزت و شرف و ای اسوه های عشق و آزادی كه جان را در طبق اخلاص نهاده ودر انبوهی از فتنه های غرب و شرف به فرمان امام امت ارواحنا فداء با همتی بلند و عزمی راسخ دیوارهای ظلم و ستم را فروریخته شتابید تا گامهای آخرین را هر چه استوارتر برداریم.

ای برادران بسیجی همان طور كه امام عزیز فرمودند ' بزرگترین مشكلات در راه انقلاب به دست شما بسیجی ها حل شده اند. ' پس برادران عزیز حركت كنید و مهلت را از دشمن بگیرید.

عزیزان! بسیجی شدن كار آسانی اما بسیجی ماندن كار مشكل . شما عزیزان قلب امام هستید همیشه در صحنه باشید در بسیج و پایگاه ها مقاومت در شهر و روستا ... مانند نگه داشتن جبهه های حق علیه باطل .

نسیم كربلای حسین (ع) مشامم را نوازش می دهد و می خواهم به ندای ' هل من ناصرا ' ینصرنی حسین لبیك گفته باشیم '
'. حسین جان می خواهیم به دیدارت بیایم و یكی از حسینیان باشم این همه ناله كردیم این همه صدایت كردیم تا شاید موفق به دیدارت شویم حال كه تو فیق دادهای پس مرا شفیع واقع شو تا شاید خدا مرا ببخشد . خدایا به تو پناه می برم كه مبادا گمراه گردانم یا گمراه گردم بلغزانم و یا بلغزم ستم كنم یا ستم ببینم دیگران را به نادانی كشانم یا خود دچار آن گردم حال كه این چندین بار است كه به جبهه اعزم میشوم یارانم را از دست داده ام دوستانم را از دست داده ام . خدایا تو مرا یاری كن چونكه از قافله عقب مانده ام . دستم را بگیر و به قافله حسینیان برسان كه شاید به حسینیان برسم و اما ای امت حزب الله شما بدانید كه علی (ع) در مهراب و علی اكبر در راه خدا شهید شدند .

مواظب جوانان باشید خدای ناكرده ناخواسته در خواب غفلت فرو روند و شما ای برادران و خواهران مسلمان و پشتیبان امام و انقلاب باشید تا صدمه ای نبینند و پشتیبان روحانیت باشید و نگذارید افراد سود جو و فرصت طلب بین شما تفرقه بیندازد . ای عده ای كه دم از اسلام و یا در لباس اسلام و یا طرفدار محرومین و مظلومین در حال حاضر طرفدار جنگ هستید اما نمی دانند خط مقدم جبهه یعنی چه و كجا هست و دلیلش چیست كه بر سر شما حكومت می كنند این عده را بشناسید و در گوشه ای از تاریخ برای نسلهای آینده بعنوان یك وظیفه همانطوری كه پیام خون شهدا را به آیندگان می رسانید بگوئید كه فرصت طلب یعنی چه و چه كسانی هستند و خط مش و ایده چنین افرادی را بگو ئید.

امام عزیز فرمودند :
' كه جنگ در راس تمام امورات است '
پس از كسی كه وفادار به جنگ نیست چه انتظاری است كه مسلمانی یعنی چه و مسلمانان واقعی كیست ؟ پی اینها را شناسائی كنید و به مردم بشناسانید . فلان آقا ادعایش این است كه مقلد امام هستم اما كی ؟ كجا ؟ آیا مقلد امام بودن فقط به گفتن است یا به عمل .
برادر مقلد امام هستی پس چرا عمل نمی كنی . آن رابطه بازی ها چیه ؟ آن زورگوئی ها چیه ؟ آن بی عدالتی ها چیه ؟ من در گذشته چكاره بودم امروز نباید همه اش روی این مسئله ها تاكید شود .

شهید رجائی فرموده اند :
' انقلابی كسی است كه مقلد امام است '
پس براداران و خواهران عزیز كه بار مسئولیت پیام شهداء بر دوش شماست مواظب باشید این افراد را شناسید و باقاطعیت جلوی چنین افرادی بایستید .

از اقوام و خویشانم و خانواده ام می خواهم كه اگر می خواهند گریه كنند بیاد حسین (ع) و علی اكبر گریه كنند . من گریه ندارم چونكه شما دفن و مرا جستجو می كنید ولی موقع شهادت حسین (ع) اهل كوفه بجای دلداری زینب او را تازیانه می زدند و اما مادرم حقی كه تو به گردنم داری با این قلم و كاغذ خلاصه نمی شود تورا به حسین قسم میدهم ناراحت نباش زیرا راهی كه من انتخاب كرده ام راهی است الهی و پیوند با خدا كه شاید باری از گناهان مرا كم كند . انشالله و تو هم پهلوی زینب سر بلند هستی كه چنین فرزندی در دامن خود پرورش دادی . خواهرانم داغ برادر دیده را دیده ام و می دانم چقدر ناراحتی دارد اما چه باید كرد من راه حسین را ادامه میدهم و شما هم زینب گونه عمل كنید .
وای برادران دشمنان اسلام نگذاشتند كه آرام باشیم اما كور خوانند پس بر همه ما واجب است تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون جلوی دشمنان اسلام بایستیم و قلب آنان را بشكافیم تا جلوی خانوادهای شهداء و فرزندان شهداء سر بلند باشیم .خدا مرداد شرافتی

05/02/1367

amuzesh2005

amuzesh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1387 
تعداد پست ها : 6524
محل سکونت : آذربایجانشرقی
دسترسی سریع به انجمن ها