عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

روزي به بندر برمي گردم

روزي به بندر برمي گردم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  02:40 ب.ظ

متولد انزلي
مازيار زارع هستم متولد دي ماه 1363 در بندرانزلي و مجرد هستم. سال ها در ملوان توپ زدم تا سرانجام فصل گذشته راهي پرسپوليس تهران شدم. يك خواهر بزرگتر از خودم دارم كه ازدواج كرده و اسم بچه اش هم آرتين است . خودم بچه دوم خانواده هستم.
الامارات
به نظر خودم و كارشناسان و هواداران ، فصل خوبي در پرسپوليس داشتم اما خيلي ها چشم ديدن موفقيت هاي مرا ندارند. نمي دانم چرا پرسپوليسي ها براي تمديد قرارداد من تاخير مي كردند، من هم به پيشنهاد الامارات پاسخ مثبت دادم و فصل بعد در ليگ الامارات توپ مي زنم.
فراموش نمي كنم
نمي گويم همه فوتباليست ها اين طوري هستند و نمي خواهم گذشته ام را فراموش كنم . مواظب خودم هستم شايد بعضي مرا الگوي خودشان قرار دهند بنابراين رفت و آمدهايم را كنترل مي كنم.
اهل مد نيستم
اهل مد نيستم. اينكه تا چيزي مد مي شود آن را بپوشم اما خوش پوشي و شيك پوشي را دوست دارم. فكر مي كنم تميز بودن و شيك پوشي با پيرو مد بودن تفاوت زيادي دارد.
فيلم هاي پرستويي
زياد وقت سينما رفتن ندارم اما به سينما علاقه دارم. اخيرا فيلم«اخراجي هاي 2» را ديدم .البته عاشق بازي پرويز پرستويي هستم و هر فيلمي كه ايشان بازي كند را مي بينم.
مثبت و منفي
من مثل بقيه آدم ها هستم با خصوصيات مثبت و منفي. ساده هستم و به اذعان دوستانم بسيار خاكي. اهل دروغ گفتن نيستم و اگر كسي به من دروغ بگويد از چشمم مي افتد. البته گاهي مجبور به دروغ گفتن شدم اما همان دروغ هاي مصلحتي.
مشكلات
پرسپوليس در فصل گذشته مشكلات زيادي داشت . تغييرات مديريتي و مربي به هرتيمي ضربه مي زند.پرسپوليس هم از اين ماجراها ضربه خورد. قول مي دهم اگر امسال در اين تيم باشم براي قهرماني از هيچ كوششي فروگذار نكنم.
ازدواج
مجرد هستم اما فكر مي كنم فعلا براي زود باشد كه ازدواج كنم . من تازه 25 ساله شدم. ترجيح مي دهم فوتبالم تمام شود بعد ازدواج كنم! در زندگي بيش از هر چيز تفاهم برايم مهم است و اينكه همديگر را درك كنيم.
فوتبال؛ عشق من
فوتبال عشق من است و حالا حرفه ام. اما واليبال ، بسكتبال و شنا را هم دوست دارم. البته اگر فوتباليست نمي شدم فكر مي كنم يك كشتي گير قهار مي شدم.
زندگي در انزلي
براي من  هيچ كجا لذت بخش تر از زندگي در انزلي نيست. تهران با همه جاذبه هايش به اندازه انزلي برايم دوست داشتني نيست. با تمام وجودم انزلي را دوست دارم و بعد از دوران فوتبالم در اين شهر زندگي خواهم كرد.
قابل قياس نيستيم
فوتبال ايران با كره شمالي قابل مقايسه نيست . ما چندين بازيكن در فوتبال اروپا داريم ، نوع بازي ما با آنها و حتي عربستان قابل قياس نيست اما چه فايده كه آنها به جام جهاني رفتند و ما جا مانديم.
حيف شد
حيف شد كه به جام جهاني نرفتيم . قطعا جاي ايران در جام جهاني خالي خواهد بود اما بايد بنشينيم و ببينيم كه حريفان ما چه كردند كه ما نكرديم. از الان بايد براي چهارسال ديگر برنامه ريزي كنيم تا عقب ماندگي به وجود آمده را جبران كنيم.
علي دايي زحمت كشيد
علي دايي خيلي براي تيم ملي زحمت كشيد . فكر مي كنم اگر اجازه مي دادند تا پايان كارش را ادامه دهد آن وقت بايد در مورد او قضاوت مي شد. او چون خودش اسم بزرگي داشت در تيم ملي به بهترين ها فرصت مي داد و اسير اسم ها نبود.
ماهيگير بودم
خانواده در موفقيت من تاثير بسزايي داشتند. اگر حمايت هاي آنها نبود شايد الان در انزلي يك ماهيگير بودم. آنها بستر مناسبي فراهم كردند تا پيشرفت كنم.
خانه اول و آخر
ملوان ، خانه اول و آخر من است. اگر شرايطي فراهم شود شايد فصل جديد به اين تيم برگردم.
حضورم در پرسپوليس ذره اي از تعصب من به ملوان كم نكرده است.
موسيقي
موسيقي را دوست دارم و هر آهنگي كه به دلم بنشيند، گوش مي كنم.
اهل كتاب خواندن هستم .بيشتر كتاب هاي روانشناسي را مي خوانم اما رابطه ام با شعر و شاعري زياد خوب نيست.
نداشتن برنامه
ما فوتباليست زياد داريم اما مثل هميشه با فقدان برنامه ريزي روبه رو هستيم . اگر در ليگ برنامه ريزي درستي شود، ليگ ما پويا خواهد بود و از دل آن جوانان بيشتري به فوتبال معرفي مي شوند.
چند كلمه اي با مازيار زارع
غذاي مورد علاقه: باقالاقاتوق
فوتباليست ايراني مورد علاقه: مرحوم سيروس قايقران
فوتباليست خارجي مورد علاقه: ميشائيل بالاك
تيم خارجي مورد علاقه: بارسلوناي اسپانيا
پاتوق: امامزاده اي در غازيان
ماشين مورد علاقه: بي ام و
تكيه كلام : مشخص است كه ...
خانواده سبز: زندگي سبز
به خاطر ملوان رنگ سفيد و به خاطر پرسپوليس رنگ قرمز را دوست دارم.

nikaeen

nikaeen

nikaeen
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 225
دسترسی سریع به انجمن ها