عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بيانيه‌ بسيج دانشجويي مدرسه عالي شهيد مطهري در محكوميت حوادث 25 بهمن

بيانيه‌ بسيج دانشجويي مدرسه عالي شهيد مطهري در محكوميت حوادث 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  04:52 ب.ظ

بسيج دانشجويي مدرسه عالي شهيد مطهري (ره) با انتشار بيانيه‌اي حوادث 25 بهمن را محكوم كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در اين بيانيه آمده است:

در انبوه گسترش ابرهاي ظلمت انسان‌گرايي و تجدد غرب در زمين، و در بحبوحه تلاش‌هاي انديشه، فرهنگ، اقتصاد و سياست غرب براي غلبه بر انسان، در سوي ديگري از جهان انقلابي برپا گشت كه با تمام مباني الهي خود، به جنگ مباني و انديشه‌هاي انسان غربي و غرب‌زده شتافت و جريان و جبهه جديدي را در زمين به وجود آورد. جبهه محرومين و مستضعفين زمين، جبهه پابرهنگان و ستمديدگان جهان، جبهه اسلام ناب محمدي. انقلابي كه از همان ابتدا جريان استكبار جهاني و اسلام آمريكايي را به مواجهه طلبيد و فرمان جنگش با به اصطلاح شرقي‌ها و غربي‌هاي عالم غرب، توسط امامش صادر شد. جنگ تا رفع فتنه از كل عالم و برافراشتن پرچم لا اله الا الله در تمامي نقاط عالم.

اكنون در آغاز سي و سومين سالگرد اين انقلاب كه آينده روند تاريخ پس از اين به آينده آن گره خورده است، مي‌رود تا شعله‌هاي ضداستكبار و شعله‌هاي مسلمان و محرومين جهان به آتش اين انقلاب بپيوندد و دير يا زود به تشكيل بسيج بزرگ سربازان اسلام بي‌انجامد و فرياد و صداي انديشه امت اسلامي را در دوران بحران تفكر بشر به گوش جهانيان برساند. شعله‌هايي كه امروز چه به نتيجه برسد و چه نرسد، گر گرفتن آنها را در منطقه و ملت‌هاي محروم مي‌بينيم و مشاهده خواهيم كرد.

اما بي‌شك جريان استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و اسراييل، در برابر اين هجمه انديشه و فرهنگ و سياست بي‌كار ننشسته است و تمام تلاش خويش را جهت نابودي اين انقلاب كه تازه در ابتدا و يا ميانه راه خود قرار گرفته است به كار گرفته است و به كار خواهد گرفت. عمليات نظامي، ترور فيزيكي و تبليغاتي، تحريم، تهديد، تطميع، مهره‌چيني و مهره‌سازي و ... مگر در اين سي و دو سال كم ديده‌ايم از اين دخالت‌ها و مگر كم كشيده‌ايم مصيبت‌هايي كه به خاطر نديدن اين جنگ آشكار به ما رسيد؟ مگر حوادث يك سال گذشته كه عصاره‌اي از تمام فعاليت‌هاي سي ساله عليه انقلاب بود، كافي نيست بر اين مدعا؟

اكنون انقلاب اسلامي در مرحله‌اي واقع شده است كه به غربال خويش پرداخته و زمان زدودن ناپاكي‌هايي است كه اصرار بر ناپاك بودن دارند. آري اين سال‌ها سال‌هاي زدودن انديشه‌هاي تكنوكراتي و اصلاحات غربگراي حاكم در سال‌هاي گذشته اين انقلاب است. اين سال‌ها سال‌هاي زدودن نيروهايي است كه به اسم انقلاب رشد كرده و به بركت آن به درجات بالا رسيده‌اند و با سوءاستفاده از مقام و جايگاه، خود را از مردم جدا كردند و در عمل و نظر به صف دشمنان انقلاب پيوستند. اين سال‌ها سال‌هاي برچيدن بي‌بصيرتان از جايگاه‌هاي كليدي اين انقلاب است. سال‌هاي پاك كردن پسوند رياست از كنار نام آنهايي كه در سكوت و به ظاهر بي‌طرفيشان، آگاهانه و غيرآگاهانه به دشمن كمك مي‌كنند. فرقي نمي‌كند اين رياست براي چه جايگاهي باشد. چه رياست خبرگان باشد و چه مجمع تشخيص مصلحت و چه جايگاه‌هاي مهم ديگر. اين جايگاه‌ها براي بي‌بصرتان خلق نشده است. اين سال‌ها به همان اندازه كه انقلاب براي نسل انقلاب پراهميت است، براي نسل‌هاي بعدي انقلاب مهم است. براي ما نسل سومي‌هاي اين انقلاب مهم است. مهم است آنهايي كه به اسم اين انقلاب به آن خيانت كرده‌اند از جريان آن حذف شوند و خادمين جاي آنها را بگيرند تا هزينه‌هاي بيهوده بر اين انقلاب و بر اين مردم تحميل نشود. براي اين نسل اجراي عدالت و عطوفت و صبر هر دو مهم است. براي ما مهم است كه اين انقلاب به بركت خون شهيدان و به همت انديشمندان و دانشمندان خود به آن‌چه داعيه‌اش را دارد برسد و عمر و تلاش‌ها و جان‌هاي ما در اين راه بگذرد و چه چيزي شيرين‌تر از اين گذشت؟

آري اين انقلاب در سي‌وسومين سالگرد خود حوادثي را پشت سر گذاشت كه با تمام تلخيش، بسيار شيرين بود. اين شيرين است كه بيداري مردم بيشتر شده است و امروز پس از ده روز فراخوان و التماس، در تهران ده ميليوني، تنها و به اغماض كمتر از يكي دو هزار نفر براي مقابله با انقلاب و ارزش‌هايش جمع مي‌شوند و آنها نيز توسط مردم و بسيجيان پشتيبان انقلاب دفع مي‌شوند. اين براي ما شيرين است كه خفته‌ترين مسوولين نيز بيدار شوند و زمان مصلحت‌انديشي به پايان برسد و صلابت و عدالت انقلاب اسلامي با محاكمه جنايتكاران بازيچه و عمله كوچكي چون موسوي و كروبي و خاتمي به نمايش در بيايد.

آري اين براي ما و نسل ما شيرين است كه انقلاب را در تحقق اهدافش ياري كنيم و تا دادن جان و رسيدن به شهادت در راه آرمان‌هاي الهي‌اش پيش برويم و در سايه ولايت ولي‌مان باشيم و به هل من ناصرش لبيك بگوييم. امروز زمان آن رسيده است كه عزت اين انقلاب به رخ جهانيان كشيده شود و در سايه‌ ولايت رهبر مقتدر و عزيزمان، انديشه‌ ناب اين انقلاب را به جهان صادر كنيم.

آري مطالبه وظيفه تعيين شده توسط رهبري براي ماست. مطالبه گره در تعهد انساني و اسلامي ما دارد. مطالبه اهداف انقلاب براي ما شيرين است و امروز مطالبه ابتدايي‌مان عدالت‌خواهي است و اولين شعارمان اين است:

حرف ما يك كلام، محاكمه والسلام ...

بسيج دانشجويي مدرسه عالي شهيد مطهري (ره)

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها