عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دومنك از خود دفاع كرد

دومنك از خود دفاع كرد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  04:54 ب.ظ

ريموند دومنك پس از گذشت هشت ماه از جام جهاني 2010 سكوت خود را شكست و درباره رخدادهاي پيش آمده در اردوي تيم ملي فرانسه در آفريقاي جنوبي صحبت كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي خروس‌ها در جام جهاني نوزدهم در گفت‌وگو با پايگاه اينترنتي روزنامه فرانسوي "اكسپرس" به بازيكنان خود حمله و از آنها به شدت انتقاد كرد.

دومنك در نخستين واكنش خود به آن رخدادها به فرانك ريبري، بازيكن بايرن مونيخ اشاره كرد و گفت: آنها گروهي سبك سر بودند.

اين مربي 52 ساله نه انتقادهاي صورت گرفته از سوي سياستمداران و نه بازيكنان سابق را نپذيرفت و ادامه داد: آن طور كه از من ساخته‌اند احمق نيستم.

او با انتقاد از خودش گفت: مي‌خواهم به روشني بگويم خراب كردم، نه بازيكنان مناسبي را برگزيدم و نه واژگان مناسبي را يافتم.

دومنك با ابراز تاسف از اعتصاب بازيكنان در اردوي تيم ملي فرانسه درآفريقاي جنوبي گفت: آنها خود را مضحكه تمام دنيا كردند.

بازيكنان تيم ملي فرانسه كه با عنوان نايب قهرمان جام جهاني 2006 روانه آفريقاي جنوبي شده بودند با تحريم تمرين به اخراج نيكلا آنلكا از اردو اعتراض كردند. مهاجم آبي‌پوشان لندن در بين دو نيمه ديدار برابر مكزيك به دومنك ناسزا گفته بود و از همين رو مجبور شد پيش از پايان بازي‌هاي فرانسه به كشورش بازگردد.

سرمربي خروس‌ها كه پس از رقابتها در تابستان گذشته جايش را به لورن بلان داد، در اين گفت‌وگو عنوان كرد، بيانيه اعتصاب بازيكنان را از آن رو در برابر روزنامه نگاران خواند كه يك نفر بايد به اين نمايش پايان مي‌داد: همه رخدادها بيش از يكساعت طول كشيد، ما در اتوبوس نشسته بوديم، دوربين‌ها در وسايل نقليه آماده بودند و در كنار زمين هم صدها كودك انتظار ما را مي‌كشيدند.

فرانسه در جام جهاني پس از جنجال‌هاي فراواني كه در اردوي اين تيم رخ داد بدون برد از رقابتها كنار رفت. پروفسور ديوانه عنواني كه هواداران و رسانه‌هاي فرانسه به دومنك اطلاق كرده‌اند در حال حاضر تيمي از بازيكنان يازده ساله يك باشگاه پاريسي را هدايت مي‌كند.

دومنك پس از جام جهاني هم بار ديگر خبرساز شد و آن زماني بود كه اعلام شد او فردي بيكار شده و ماهانه 5600 تا 5900 يورو حقوق دريافت مي‌كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها