عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيانيه جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه آزاد قم در محكوميت حوادث 25 بهمن

بيانيه جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه آزاد قم در محكوميت حوادث 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  04:55 ب.ظ

جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه آزاد قم با انتشار بيانيه‌اي حوادث ‌٢٥ بهمن را محكوم كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن اين بيانيه به شرح زير است:

بار ديگر خرابکاران، اين منحوسان پليد صفت، با اعمال ننگين خويش دل رهبر عزيز انقلاب و مردم مکتبي ايران را آزرده خاطر نمودند. گروه برانداز جنبش سبز بار ديگر با رفتار خرابکارانه خود، خون جواني از تبار علم و هنر اين مملکت را به زمين ريخت. اين خيزش سبز بار ديگر قد علم نمود و با تظاهرات خود اشاعه دهنده مفاهيم پردازش شده غرب عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي گشت. گامي ديگر در جهت خرابکاري اين حکومت برداشته شد و برگ سياهي ديگر از عمق نفرت عمال خود فروخته کشور از عمل قبيح شان در تاريخ اين مرزو بوم ورق خورد. جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه آزاد قم اعلام مي‌دارد که اين گونه افراد جايي در اين کشور ندارند و بايد به زباله دان تاريخ انداخته شوند و نامشان از صفحه روزگار محو گردد. تاريخ ‌٣٢ ساله انقلاب شاهد جهشي ديگر از بني صدر ثاني (موسوي ملعون) گشت. موسوي، اين منفور تاريخ با تجديد بيعت خود با غرب از قبيل ارتباط خود با سازمان‌هاي صهيونيستي و جاسوسي نشان داد، سرسپرده حقيقي غرب است و منافق و جاسوس بودنش براي مردم تائيد گشت. اين مرد با يکه تازي خود در عرصه نبرد براندازي، نمايشگر مخدوش کردن مفاهيم ارزشي نظام است و عاقبتي جز نابودي را نمي‌توان برايش پيش بيني نمود. او به همراه ياران با وفايش ابوبکر زمان (کروبي ملعون ) وعمروعاص زمان ( خاتمي ملعون) مستوجب شديدترين عقوبت‌ها هستند.

اي مرد متوهم، آيا نابود کردن وجه نظام بايستگي در امر حکمراني دارد؟

آيا در قيامت جوابي براي امام راحل و شهدا داري؟

**ننگ بر تو باد / مرگ بر تو باد **

خطابه‌اي با نيروهاي ارزشي نظام

آقاي هاشمي رفسنجاني، شما که از ياوران امام عزيزمان حضرت روح الله و ياران صديق نظام بوديد ديگر بهتر است سکوت خود را بشکنيد و پشتيباني محکمي از ولايت فقيه انجام دهيد و موضع گيري قاطعانه‌اي عليه سران فتنه داشته باشيد و شديداً آن‌ها را سرکوب کنيد. بعد قائله فرزندانتان مخصوصاً سخنراني سبيه محترمتان عليه رييس‌جمهور وقت و تخلفات مشهود آقازاده‌تان ديگر وقت آن رسيده است که برگ زريني بر کارنامه خود به ثبت رسانيد و چنانچه غير آن را مرتکب شويد در جايگاه فعلي تان تجديد نظري از سوي مردم قطعاً صورت خواهد گرفت.

آقاي سيدحسن خميني، جنابعالي که از ذريه مطهر امام راحلمان هستيد بهتر است از اعمال جانب گرايانه خود از جريان معلوم الحال باز گرديد و اصالت حقيقي و الماس گونه خود را نشان دهيد وگرنه سرنوشتي خوبي نخواهيد داشت.

درخواستي از قوه محترم قضائيه

حضرت آيت الله آملي لاريجاني حضرتعالي در مسند عدل و عدالت بيتوته نموده‌ايد. شما امين رهبري و مردم هستيد، جنابعالي در جايگاه رفيع گسترش عدل علي بن ابطالبيد، پس مرحمت بفرماييد طبق قانون اساسي که بر مبناي کتاب آسمانيمان است حکم اسلامي خود فروختگان نظام را هر چه سريعتر صادر فرماييد و زمين را از وجود نحس اين موجودات پاک نماييد.

اي مردم! ديگر وقت آن رسيده است که يکپارچه شويم و عليه نخاله‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي قيام کنيم. طبق فرموده بنيانگذار جمهوري اسلامي در صحيفه نور با توجه به مقتضيات حال افراد تصميم گيري بايد بکنيم و از سران نظام عدالت مولاي متقيان را مطالبه نماييم. جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه آزاد قم از قاطبه ملت مي‌خواهد با حضور خود کيفر خواست سران فتنه را صادر نمايد و از قوه قضائيه خواستار رسيدگي هر سريعتر به اين موضوع را دارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها