عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سيد احمد خاتمي: تا محو کامل فتنه گران در صحنه ايم

سيد احمد خاتمي: تا محو کامل فتنه گران در صحنه ايم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  04:57 ب.ظ

حجت الاسلام و المسلمين سيد احمد خاتمي در اجتماع بزرگ روحانيون و فضلا در مدرسه فيضيه گفت: اين اجتماع پر شکوه که به دعوت جامعه مدرسين حوزه علميه قم ، شوراي عالي حوزه ، مديريت حوزه‌هاي علميه و ديگر نهادها و تشکلات در مدرسه فيضيه شکل گرفته براي ابراز تنفر از جنايت فتنه گران در 25 بهمن است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه قم، اين عضو مجلس خبرگان رهبري افزود: اين اجتماع با اين هدف شکل گرفته تا اغتشاش آمريکايي ، صهيونيستي و ضد انقلابي 25 بهمن را محکوم کرده و به آفرينندگان آن بگوييم ملت ايران و حوزيان تا آخرين نفس و تا آخرين قطره خون پاي ولايت و انقلاب ايستاده اند و با تمام وجود تا محو کامل فتنه گران در صحنه اند .

خاتمي اظهار کرد: اغتشاش اخير حقير و بي ارزشي که در تهران صورت گرفت و عليرغم تبليغات دو هفته اي رسانه هاي امريکايي صهيونيستي تعداد کمي از سرخورده هاي انقلاب در آن حضور داشتند با سه هدف صورت گرفت.

وي گفت: اولين هدف مزدوران امريکا و اسراييل با اين کار مي خواستند خيزش اسلامي کشورهاي اسلامي را از کانون توجه کنار ببرند واين بزرگترين خيانت سران فتنه موسوي و کروبي بود و بيشترين آب را اين دو به هاون امريکا و اسراييل ريختند .

وي با بيان اين که خيزش اسلامي کشورهاي منطقه خواب راحت را از جشم صهيونيست ها گرفته و نگران بودند اين حرکت در مابقي کشورهاي اسلامي اتفاق افتد، گفت: هنوز هم بايد نگران باشند و ما اين اجتماعات را تا دستگيري کامل اين فتنه گران ادامه مي دهيم .

خاتمي هدف دوم را تحت الشعاع قرار دادن راهپيمايي مردم ايران در 22 بهمن دانست و افزود: حضور عظيم و پر شور مردم در صحنه 22 بهمن به معناي تجيد بيعت با ولي فقيه انقلاب و ارمان هاي شهيدان بود و اين عقب مانده ها در اين فکر بودند که اين حماسه عظيم را کمرنگ کنند .

وي اظهار داشت: يکي از روحانيون مجامع فتنه گر در تهران به يکي از سران فتنه گفته بود راهپيمايي 21 بهمن برگزار شود و او درجوابش گفته بود که اگر 21 بهمن باشد 22 مردم به صحنه مي آيند و حرکت مردم آن را از بين مي برد واين حرکت در 25 اتفاق افتاد، و لي مردم دوباره به صحنه آمدند واز مسوولين نظام خواستند که تا با سران فتنه و عقبه ي آنان برخورد انقلابي شود.

خاتمي سومين هدف اغتشاش 25 بهمن را براي اين دانست که فتنه گران بگويند ما هنوز زنده ايم و نمرده ايم و نفس مي کشيم و دليل زنده بودنمان اين است که بستري را فراهم کرده ايم تا د ر آن بسيجي حافظ قران را به گلوله ببنديم.

وي افزود: حال که شما دچا رآن شده ايد زندگي ننگين است و آنچه داريد جز مرگ و نابودي نيست و مردم ما در 9 دي سال گذشته به صحنه آمدند و فتنه گران را به روزي انداختند که فقط مثل ميت نفس مي کشيدند .

خاتمي عنوان کرد: فتنه گران بدانند صبر انقلابي مردم به خاطر صبر انقلابي مسوولان نظام است و مردم ما قانون مدارند، ولي اگر کارد به استخوان برسد فتنه گران مي بينند که يک روز هم زنده نمي مانند .

وي اظهار داشت: اين ملت ملت آمريکا شکن است شاه شکن است شما در مقابل آنها تفاله هايي ناچيز هستيد و عددي نيستيد که اين همه جمعيت بيايند تا موسوي و کروبي دستگير شوند و هدف اين اجتماع اين است که به مسوولان بگوييم وارد صحنه شويد و با فتنه گران برخورد قاطع کنيد و اين ملت پشتيبان شمايند .

خاتمي گفت: اين اغتشاشات چهار مجرم اصلي دارد مجرم اصلي امريکا و صهيونيست ها هستند و ما مي دانيم که امريکا و اسراييل چقد ر براي اين اغتشاش مايه گذاشتند و ما همچنان سرسلسله جنبان عليه ايران را امريکا و اسراييل غاصب مي دانيم.

وي افزود: مجرم دوم کساني هستند که بيانيه دادند و مردم را به اين اغتشاش دعوت کردند و در خط مقدم اين نقش موسوي و کروبي قرار دارند که پرونده هاي سننگين و ننگيني دارند و دستشان به خون شهيد ژاله و مختاري اغشته است و 10 مجروح ديگر و خون هاي فراوان ديگري که در اين 20 ماه ريخته شده است .

خاتمي با بيان اين که من به عنوان طلبه کوچک حوزه علميه با سابقه 15 سال تدريس درس خارج به صراحت اعلام مي کنم که موسوي و کروبي محارب هستند ؛ گفت:مجرم سوم اين جنايت مجامعي هستند که از فتنه گران حمايت مي کنند اولين مجمع مبارز روحانيون تهران است که هيچ سنخيتي با نظام و انقلاب ندارند و عقبه فتنه اند و طراحي حرکت 25 بهمن توسط اين عناصر صورت گرفت.

وي افزود: مجمع بعدي مجمع مدرسين قم هستند که فقط حضور اينترنتي دارند و بيانيه صادر مي کنند اينان فتنه بيار معرکه هستند و بياينه دادند که مردم در راهپيمايي مستقل غير دولتي شرکت کنند، اينان جايي در بين روحانيت ندارند و به صراحت مي گوييم اين مجامع به اصطلاح روحاني بيش از 20 ماه است اب به اسياب امريکا مي ريزند و از وزارت کشور مي خواهيم مجوز غير قانوني اين فتنه گران را لغو کند.

خاتمي اظهار داشت: چهارمين گروه پاسخگو ساکت ها هستند که بعد از 22 ماه فتنه و جنايت سوالم اين است که ايا وقت ان نرسيده که ساکت ها اعلام موضع کنند و از فتنه گران فاصله گيرند ساکت ها نمي توانند بگويند در اين حوادث نقشي نداشته اند و امروز دو خط در کشور بيشتر نداريم يکي خط ولايت ، مردم و انقلاب است و خط دوم خط ضد انقلاب، امريکا، انگليس ، سلطنت طلب ها و رقاصه هاي فراري است .

خاتمي در ادامه گفت: من از زبان روحانيت حاضر د رصحنه مي گويم که دنيا بداند روحانيت معظم و مراجع تقليد در برابر فتنه گرانند و ما عمامه به سرها و روحانيت تا اخرين نفس و اخرين قطره خون حامي اين نظاميم و به امريکاييان مي گوييم که فتنه اصلي و فتنه گر اصلي خود شماييد و ما هيچ وقت دشمن اصليمان را از ياد نمي بريم و همچنان ملت ما با شکوه فرياد برمي آورند که مرگ بر امريکا و مرگ بر انگليس

وي افزود: ما روحانيون مدرسه فيضيه و حوزه علميه قم به صراحت مي گوييم خواهان برخورد قاطع و قانوني با همه فتنه گران به ويژه کروبي و موسوي هستيم

خاتمي جنس اغتشاشات 25 بهمن را از جنس اغتشاش عاشورا دانست و عنوان کرد: به همين دليل از مسوولان نظام مي خواهيم برخورد قاطع و انقلابي با همه فتنهگران داشته باشند .

وي در پايان گفت: از کساني که تا کنون در رابطه با فتنه سکوت کرده اند مي خواهيم سکوت را بشکنند که بهترين وقت اعلام موضع الان است و بايد به اين خير بزرگ بشتابند و فتنه گران را محکوم کنند .

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها