عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

طلاب، ‌فضلاء و اساتيد حوزه علميه زنجان: تحرکات اغتشاش‌گران خشم ملت ايران را برانگيخت

طلاب، ‌فضلاء و اساتيد حوزه علميه زنجان: تحرکات اغتشاش‌گران خشم ملت ايران را برانگيخت
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:05 ب.ظ

طلاب،‌ فضلاء و اساتيد حوزه علميه زنجان در اطلاعيه‌اي آشوبگري مذبوحانه فريب‌خوردگان روز 25 بهمن را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) به نقل از مرکز خبر حوزه، در اين اطلاعيه آمده است:‌ تحرکات و آشوبگري مذبوحانه مشتي فريب‌خورده در روز 25 بهمن‌ماه که با هدايت سران فتنه و استکبار جهاني به ويژه آمريکا، انگليس و رژيم صهيونيستي انجام گرفت، خشم ملت شريف و وفادار ايران را برانگيخت.

اين اطلاعيه مي‌افزايد: اين فتنه‌انگيزي‌ها در حالي صورت مي‌گيرد که بيداري امت اسلام و نداي حق‌طلبي آنان در سراسر جهان و حضور پرشکوه و کم‌نظير ملت قهرمان ما در راهپيمايي 22 بهمن‌ماه امسال،‌ چشم جهانيان را خيره کرده و تهديدهاي چندين ماهه رسانه‌هاي غربي را با چالش جدي روبرو کرده است.

فتنه‌گران و اربابان خارجي آنها بايد بدانند که اين تحرکات مذبوحانه از سوي ملت سلحشور ايران بي پاسخ نخواهد ماند و سرانجام صبر مردم ولايت‌مدار و انقلابي ايران به سر خواهد آمد.

علما، ‌روحانيون، ‌اساتيد، طلاب و مديران حوزه‌هاي علميه استان زنجان، ضمن محکوم کردن حادثه 25 بهمن‌ماه و نيز با تشکر از اقدام انقلابي نمايندگان محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي، از مراجع ذي‌صلاح خاصه رياست محترم قوه قضائيه خواستار برخورد با عوامل فتنه و آشوبگر شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها