عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نماينده گرگان در مجلس: ملت حتي براي لحظه‌اي دست از ولايت بر نمي‌دارند

نماينده گرگان در مجلس: ملت حتي براي لحظه‌اي دست از ولايت بر نمي‌دارند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:10 ب.ظ

نماينده مردم گرگان گفت: ملت ايران حتي براي لحظه‌اي دست از ولايت بر نمي‌دارند و تا آخرين نفس در صحنه حاضرند و دست از نظام و ولايت نخواهند كشيد.

به گزارش خبرنگار پارلماني ايسنا، حجت‌الاسلام سيدعلي طاهري در نطق ميان دستور مجلس با تبريك هفته وحدت و ولادت حضرت رسول (ص) گفت: در 22 بهمن سال جاري اصحاب فتنه و در راس آنان مير حسين خائن و كروبي خرف بار ديگر نوكريشان را براي آمريكا و اسراييل به نمايش گذاشتند و بر طبل رسوايي خود بيشتر كوبيدند تا اندكي از آلام و دردهاي اربابانشان از بيداري ملتهاي منطقه بكاهند.

اين عضو كميسيون فرهنگي افزود: ملت فهيم و بصير ملت ايران مانند هميشه دشمنان را نااميد كردند، ولي متاسفانه برخي خواص نظير آقاي هاشمي رفسنجاني با سكوت معنادار خود به حمايت آشكار از جريان شكست خورده فتنه مشغولند، خوب است ايشان از سرنوشت منتظري ساده لوح كه در اواخر سال 1367 خون به دل امام(ره) كرد، درس عبرت بگيرند و البته ملت انقلابي از اجلاس خبرگاني كه در پيش است، انتظار ديگري دارند.

نماينده‌ي گرگان تاكيد كرد: اين امت حتي براي لحظه‌اي دست از ولايت بر نمي‌دارند و با تبعيت كامل از مقام عالي ولايت فقيه، حضرت امام خامنه‌اي در صحنه حاضرند و تا آخرين نفس در صحنه حاضرند و دست از نظام و ولايت نخواهند كشيد. حوادث 25 بهمن ماه نشان داد كه جريان فتنه هنوز اميد تحرك دارد و البته رفتار برخي خواص اين اميد را در آنان تقويت كرده است.

وي افزود: ديدار فراكسيون اقليت همين مجلس با خاتمي خائن از جمله همين رفتار هاست. ديداري كه موجب وقاهت او شد و با پررويي تمام كف خواسته‌هاي فتنه‌گران را آزادي‌هاي سياسي بيشتر و حذف محدوديتها اعلام كرد. نمايندگاني كه در اين ديدار حضور داشتند اگر پشيمانند اعلام كنند و به آغوش گرم ملت باز گردند و اگر پشيمان نيستند شجاعانه از كار خود دفاع كنند تا مردم تكليف خود را بدانند.

طاهري در بخش ديگري از سخنانش با تشكر از صبوري مردم در اجراي طرح هدفمند سازي يارانه‌ها، گفت: البته ما خدمتگزاران بايد مراقبت بر نتايج اين گام بلنداصلاحات اقتصادي را به كار بنديم.

نماينده‌ي مردم گرگان از دولتمردان خواست تا برخي مصوبات دو سفر استاني و مصوبات سفر سوم را اجرايي كنند.

عضو كميسيون فرهنگي خواستار توجه جدي به كشاورزان منطقه سد و شمگير شد و افزود: از وزارت نيرو انتظار اكيد دارم تا براي رفع مشكل آب براي طرحهاي حاشيه‌ي اترك چاره‌اي اساسي بيانيشند.

وي حل مشكل ورزشي استان، بافت فرسوده گرگان، تامين اعتبار براي تالار مركزي شهر و برخي پروژه‌هاي فرهنگي، برخورد با عوامل هتك حرمت به مقدسات نظام و مجازات قاطعانه با آنان و نهايي كردن پرونده درگيريهاي يكي از شهرستانهاي حوزه‌ي انتخابيه‌اش را از مسئولان خواستار شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها