عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رادمرد در گفت‌وگو با ايسنا خبر داد:‌ تخفيف 15 درصدي كالاها در نمايشگاه‌هاي بهاره

رادمرد در گفت‌وگو با ايسنا خبر داد:‌ تخفيف 15 درصدي كالاها در نمايشگاه‌هاي بهاره
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:11 ب.ظ

كليه محصولات عرضه شده در نمايشگاههاي بهاره از 5 تا 35 درصد تخفيف برخوردار است كه براي پوشاك عرضه شده 30 درصد تخفيف و براي مواد پروتئيني پنج تا ده درصد تخفيف را اعمال كرده‌ايم.

حسن رادمرد ـ رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني ـ با اشاره به آغاز به كار نمايشگاه عرضه مواد غذايي در مصلي تهران، اظهار كرد:‌ اين نمايشگاه به مدت 10 روز تا پنج اسفند ماه در خدمت شهروندان خواهد بود كه كليه محصولات غذايي اعم از خشکبار، برنج، چاي، ماکاروني، حبوبات، انواع کنسرو و مواد پروتئيني با 10 تا 20 درصد تخفيف به مشتريان عرضه مي‌شود.

وي با اشاره به برپايي نمايشگاه‌هاي بهاره عرضه مستقيم کالا افزود: اين نمايشگاه‌ها در 22 نقطه استان تهران و در چهار نقطه پارك ارم، خاوران، حكيميه تهرانپارس و تختي در شهر تهران آغاز به كار خواهند كرد.

رييس مركز امور اصناف و بازرگانان وزارت بازرگاني خاطر نشان كرد: طبق پيش‌بيني‌هاي در كل كشور380 نمايشگاه با 32 هزار غرفه در فروش بهاره مشاركت دارند كه همه اين نمايشگاه‌ها به دليل متفاوت بودن شرايط آب وهوايي در كشور به طور همزمان برگزار نمي‌شوند و اين موضوع در اختيار مديران سازمان‌هاي بازرگاني استان‌هاي مربوطه قرار گرفته است.

رادمرد همچنين درباره تخفيفات پيش‌بيني شده در اين نمايشگاه‌ها، گفت: عرضه محصولات در اين نمايشگاهها با پنج تا 35 درصد تخفيف همراه است مثلا در پوشاك 30 درصد تخفيف و در مواد پروتئيني و گوشتي پنج تا 10 درصد تخفيف را اعمال كرده‌ايم ولي به طور ميانگين حدود 15 درصد تخفيف فروش در نظر گرفته شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها