عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

زندي:ديدار با پيكان حكم فينال را دارد

زندي:ديدار با پيكان حكم فينال را دارد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:35 ب.ظ


زندي:ديدار با پيكان حكم فينال را دارد
 

هافبک تيم فوتبال استيل آذين گفت: پاسخگويي به سوالات خبرنگاران سخت است.


 فريدون زندي در مورد وضعيت تيم استيل آذين اظهار داشت: واقعا جواب دادن به سوالات متعدد خبرنگاران براي تمامي بازيکنان استيل آذين بسيار سخت و دشوار شده است چون هنوز خودمان هم اين ناکامي‌ها را باور نمي‌کنيم.
 وي افزود: خيلي از عوامل هستند که دست به دست هم دادند تا ما نتوانيم به اهدافمان برسيم و موفق شويم. همه در ابتداي فصل به دنبال اين بودند که با استيل آذين رقابت کنند و ما را مدعي اصلي قهرماني مي‌دانستند اما ما به يکباره با اشتباه‌هاي خودمان از کورس قهرماني و حضور در بالاي جدول خارج شديم و در حال حاضر داريم براي بقا مي‌جنگيم.
 زندي ادامه داد: به همين دليل من هم ترجيح مي‌دهم بيشتر سکوت کنم تا تمرکز و توانم را براي خدمت به استيل آذين در 12 هفته پيش رو بگذارم. ما هنوز هم فرصت داريم و ليگ براي ما به پايان نرسيده است. ما بايد با همه توان مان به مصاف پيکان برويم چراکه اين بازي در واقع براي ما حکم فينال را دارد. ما مي‌توانيم با دو يا سه برد به وضعيت مان سر و سامان بدهيم و از منطقه خطر فاصله بگيريم.
 هافبک استيل آذين در مورد بازي روز جمعه با پيکان گفت: بازي رفت را در قزوين واگذار کرديم اما روز جمعه فرصت داريم که با جبران آن شکست ضمن کسب 3 امتياز اين بازي روند رو به رشد خودمان را آغاز کنيم و به رده‌هاي بالاتر جدول برسيم. آنها تيم خطرناکي هستند اما ما هم در اين بازي فقط به برد و کسب هر 3 امتياز مي‌انديشيم چراکه به امتيازات بازي‌هاي باقي مانده نياز مبرم داريم.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها