عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

مورينيو: از فشار ليگ قهرمانان لذت مي‌برم

چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:36 ب.ظ

ژوزه مورينيو، مربي رئال مادريد گفته از فشاري که در ليگ قهرمانان وجود دارد لذت مي‌برد.

این مربی پرتغالی دارد تیمش را برای دیدار هفته آینده مقابل لیون آماده می‌کند. او در گفتگویی با رئال مادرید تی‌وی گفته که از سطح انتظاری که در این مرحله از فصل وجود دارد لذت می‌برد.

او گفت: «عاشق دور حذفی هستم. به نظرم افراد باید از نظر ذهنی قوی باشند، چون فشار در این مرحله در تمامی لحظات وجود دارد. جزئیات هستند که تفاوت را رقم می‌زنند و یک اشتباه کوچک ممکن است تفاوتی بزرگ رقم بزند.

هنگامی که رئال مادرید فصل پیش با باخت مقابل لیون حذف شد، به یاد دارم که تیم فرصت زدن گل دوم را داشت، اما لیون بازی را بست و سپس بازی تمام شد. اما این فشار چیزی است که باعث آرامش من می‌شود. وقتی لیگ قهرمانان می‌رسد فشار را حس نمی‌کنم، بلکه اشتیاق فراوانی برای بازی در آن دارم.»

مورینیو همچنین حس می‌کند که پیروزی در جام حذفی مقابل سویا و اتلتیکو مادرید تیمش را در وضعیت خوبی برای لیگ قهرمانان قرار داده است.

او افزود: «تیم من تجربه لازم دورهای حذفی را به دست آورده است. بازی مقابل سویا و اتلتیکو مادرید خیلی با بازی در لیگ قهرمانان متفاوت نبود. این برای تیم از نظر تجربه خوب است و تمرینی خوب برای تیم بوده است.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها