عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

درودگر: اگر مي‌دانستم استيل‌آذين قهرمان نمي‌شود به اين تيم نمي‌آمدم

چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:37 ب.ظ

سرپرست تيم فوتبال استيل آذين گفت: اگر مي‌‌دانستم قهرمان نمي‌شويم پا به اين تيم نمي‌گذاشتم.

صادق درودگر در مورد ديدار روز جمعه با پيکان قزوين گفت: هر بازي را که پيش بيني کردم برنده مي‌شويم شکست خورديم. در ديدار با فولاد خوزستان تصور مي‌کردم حتما برنده خواهيم شد اما بازهم باختيم بنابراين ديگر نمي‌خواهم پيش بيني کنم فقط اميدوارم شرايط به گونه‌اي پيش برود که تيم ما ديگر امتياز از دست ندهد.
 وي در مورد دلايل افت فني تيم و ناکامي‌هاي متوالي اين تيم عنوان کرد: اشکال اصلي در نحوه بسته شدن تيم در ابتداي فصل بود. در برخي از پست‌ها بازيکن زياد و براي حضور آنها در ترکيب مشکل داريم و در برخي ديگر از پست‌ها با کمبود بازيکن مواجه هستيم.

درودگر در مورد تغيير کادر فني و عدم نتيجه گيري استيل آذين گفت: در ابتداي تغيير نتيجه گرفتيم و يک برد و دو مساوي گرفتيم اما دوباره ناکام مانديم. اگر احتمال مي‌دادم اين تيم قهرمان نمي‌شود به استيل آذين نمي‌آمدم و پايم را به اين تيم نمي‌گذاشتم.
 وي ادامه داد: مصدوميت برخي از بازيکنان نيز کار ما را مشکل کرد. معدنچي، کريمي، ماتيوس، اکبرپور دچار مصدوميت شدند و با وجود اينکه چهار جاي خالي هم در فهرست استيل آذين داشتيم نتوانستيم تيم را ترميم و بازيکن جديد جذب کنيم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها