عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

ترابيان:آماده مذاكره با ديگر گزينه‌هاي خارجي هستم

چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:37 ب.ظ

سرپرست کميته روابط بين‌الملل فدراسيون فوتبال گفت: آماده مذاکره با ديگر گزينه‌هاي خارجي براي تيم ملي هستم.

عباس ترابيان درباره ادامه مذاکره با ديگر گزينه هاي خارجي تيم ملي گفت: تا روز شنبه که جلسه کميته فني برگزار خواهد شد بايد منتظر ماند تا ديد تصميم آنها چيست اما کميته بين الملل در هر حال آماده مذاکرات با گزينه هاي ديگر هم هست.

رئيس کميته فوتسال در ادامه با اشاره به بازي مقابل برزيل گفت: تيم برزيل با همه نفراتش به اصفهان خواهد آمد و ستادي در هيات فوتبال استان اصفهان تشکيل شده که البته با همکاري باشگاه گيتي پسند که اسپانسر اين رقابت هاست ميزباني از قهرمان بلامنازع فوتسال جهان را بر عهده دارند.
 وي اظهار داشت: تيم فوتسال شهيد منصوري قرچک قهرمان ليگ باشگاه هاي کشور شده و فردا طي مراسمي پس از بازي پيروزي و شهيد منصوري قرچک که براي اهداي کاپ و جوايز تيم قهرمان برگزار خواهد شد من و علي کفاشيان حضور خواهيم داشت. به هر جهت اين تيم نماينده فوتسال در رقابت هاي ليگ باشگاه هاي آسياست و در اين رقابت ها شرکت خواهد کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها