عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

محمد مايلي کهن: اميدوارم انصاريفرد به بازي بعدي برسد

محمد مايلي کهن: اميدوارم انصاريفرد به بازي بعدي برسد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:41 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال سايپا تاکيد کرد در ديدار مقابل راه آهن تنها براي پيروزي و کسب سه امتياز به ميدان مي روند.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمد مايلي کهن به روابط عمومي شرکت فرهنگي ورزشي سايپا گفت: سايپا در نيم فصل دوم روند رو به رشدي داشته و بازيهاي بهتري را به نمايش گذاشته و هدفمان جبران نتايج نيم فصل اول و قرار گرفتن در رده‌هاي بالاتر جدول است.

 

مايلي کهن تصريح کرد: پس از تساوي هفته گذشته مقابل ملوان که اعتقاد دارم نتيجه اين مسابقه عادلانه نبود و در اين مسابقه بايد پيروز مي شديم، برابر راه آهن تمام هدفمان کسب سه امتياز و بازگشت دوباره به روند امتيازگيري است و به همين دليل با انگيزه اي مضاعف به مصاف حريف خواهيم رفت.

 

مايلي کهن با بيان اينکه از تيم راه آهن شناخت کافي داريم و در تمرينات روي نقاط ضعف اين تيم کار کرديم، اظهار كرد: راه آهن تيم جوان و دونده‌اي است که فوتبال را روي زمين به خوبي بازي مي کند و مقابل اين تيم بدنبال فوتبالي هجومي و تماشاگرپسند هستيم تا هر سه امتياز اين ديدار را از آن خود کنيم.

 

وي مصدوميت بازيکنان تيمش را يکي از دغدغه‌هاي ذهني‌اش عنوان کرد و افزود: هفته گذشته کريم انصاريفرد را که از ناحيه کتف دچار آسيب ديدگي است، بطور کامل در اختيار نداشتيم و اميدوارم براي بازي با راه آهن بتوانيم از وجود اين بازيکن تاثيرگذار استفاده کنيم. البته خوشحالم که خالقي فر با گلزني مقابل ملوان به جمع ما بازگشت و با حضور او خط حمله سايپا قدرت بيشتري مي گيرد. هرچند هنوز به دليل مصدوميت نمي توانيم از وجود بازيکناني نظير زينالي، جابر انصاري، شيخ ويسي و آشتياني استفاده کنيم.

 

مايلي کهن با تاکيد بر اينکه بدنبال جبران نتايج دور رفت هستيم تاکيد کرد: در بازي رفت با يک گل مقابل راه آهن مغلوب شديم، ولي شرايط اين مسابقه متفاوت است و تنها هدف ما در اين بازي کسب سه امتياز است که مي تواند براي سايپا ارزش امتيازي دو برابر داشته باشد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها