عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده ولي فقيه در استان لرستان: آشوب 25 بهمن ماه رسوايي ديگري براي فتنه‌گران و سران فتنه است

نماينده ولي فقيه در استان لرستان: آشوب 25 بهمن ماه رسوايي ديگري براي فتنه‌گران و سران فتنه است
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:41 ب.ظ

نماينده ولي فقيه در استان لرستان طي بيانيه‌اي اعلام کرد: آشوب 25 بهمن ماه رسوايي ديگري براي فتنه گران و سران فتنه است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه لرستان، حجت الاسلام و المسلمين سيداحمدميرعمادي، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه خرم آباد گفت: غائله و آشوب 25 بهمن ماه عده‌اي فريب خورده معلوم الحال، رسوايي ديگري براي استکبار جهاني و سران دست نشانده فتنه در کشور رقم زد.

 

حجت الاسلام و المسلمين سيد احمد ميرعمادي افزود: اين غائله که از سوي فتنه گران داخلي و حاميان خارجي آنها طراحي شده بود ،عمق کينه اين افراد نسبت به نظام جمهوري اسلامي ايران و ميهن اسلامي را نشان داد.

 

وي اظهار كرد: متاسفانه سران فتنه با اين اقدام ثابت کردند که به ابزاري در دست صهيونيست‌ها و استکبار جهاني تبديل شده‌اند تا هر بار که بخواند آنان را کوک کنند .

 

نماينده ولي فقيه در استان لرستان اقدام فتنه گران را نهايت تلاش آنان براي جدا کردن راه خود از نظام جمهوري اسلامي ايران و ملت ايران دانست و گفت:تلاش فتنه گران رسوايي ديگري براي آنان در تاريخ است .

حجت الاسلام مير عمادي اظهار كرد:آشوب‌هاي روز گذشته جمع معدودي در تهران يک سناريوي از پيش طراحي شده بود تا شکوه و عظمت راهپيمايي يوم الله 22 بهمن مردم را کمرنگ جلوه دهند .

 

وي گفت: فتنه 25 بهمن ماه يک جريان انحرافي رسانه‌اي براي کمرنگ کردن حماسه يوم الله 22 بهمن بود تا عظمت و شکوه اين راهپيمايي فراموش شود که اين توطئه هم ختم به شکستي ديگر شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها