عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بيانيه اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان ايراني در اروپا در محكوميت حوادث 25 بهمن

بيانيه اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان ايراني در اروپا در محكوميت حوادث 25 بهمن
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:44 ب.ظ

اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان ايراني در اروپا درباره حوادث روز 25 بهمن بيانيه‌اي منتشر كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن اين بيانيه به شرح زير است:

اين روزها، جهان اسلام و منطقه خاورميانه بار ديگر هواي دهه 70 قرن بيستم را دارد و شاهد فرياد اسلام خواهي و ظلم ستيزي و عدالت خواهي توده‌هاي مسلمان است و مردم مسلمان و ملت‌هاي آزاده با سرمشق گيري از الگوي استکبار ستيز انقلاب ايران، مشغول در انداختن طرحي نو در صحنه ژئوپليتيک منطقه هستند. از اين رو، سران امپرياليسم، با رهبري آمريکا و انگليس و همکاري عامل جعلي شان، يعني رژيم صهيونيستي، بيش از هر زمان ديگري به فکر فرو رفته‌اند که راه چاره‌اي براي اين معضل اساسي پيدا کنند و از اين رو تصميم به گرفتن سرچشمه با پيل گرفته‌اند. آنان نيک مي‌دانند که جنبش‌هاي انقلابي مردمان مسلمان در جهان اسلام و کشورهاي عربي، نتيجه ثمربخشي انقلاب ايران و استقامت سه دهه‌اي آنان بوده و از اين الگو پيروي مي‌کند و نيک‌تر مي‌دانند که اين حرکت‌ها، نتيجه يک انقلاب هويتي است که در جستجوي جايگزيني مطمئن براي فرهنگ تحميلي غرب بوده و اسلام را بهترين وسيله براي دستيابي به يک هويت بومي و اصيل مي‌داند.

سردمداران طاغوت، در کنار بازيگري فعال در انقلاب‌هاي جديد، و سعي در مصادره و منحرف کردن آنان؛ به فکر افتادند تا مرحله‌اي جديد را در برخورد با اين جريان هويت خواه بگشايند. آنان اين بار نيز به طراحي توطئه‌اي جديد روي آوردند تا با تخريب وجهه جهاني ايران بتوانند از اين جريان بيشترين بهره تبليغاتي و رسانه‌اي را ببرند. از اينرو، با استفاده از ايادي داخلي خود، که بارها آنان را "بزرگترين سرمايه‌هاي اسرائيل در ايران" ناميده و آنان را کساني دانسته بودند که "به نمايندگي از اسرائيل با جمهوري اسلامي مي‌جنگند"، سعي در عملياتي کردن اين طرح نمودند. مزدوراني که قريب به دو سال است که از سعه صدر نظام اسلامي و رافت ولي امر مسلمين جهان، حضرت آيت الله خامنه‌اي سوء استفاده مي‌کنند، اين بار نيز، همچون مگسي که عرصه سيمرغ را جولانگه خويش مي‌سازد، هواداران ناچيز خود را براي ايجاد اغتشاش، نا امني و انتقام گيري از مردم به خيابانها فراخواندند تا بار ديگر عرض خود برده و براي ديگران ايجاد زحمت بدارند.

اين مرحله جديد از توطئه، بار ديگر روسياهي سران فتنه را نشان داد و آنان و اربابان غربي شان را بيش از پيش رسوا ساخت و استانداردهاي دوگانه آنان را فاش نمود. اينان در حالي که بارها در حيطه نظر و عمل ثابت کرده بودند که عليرغم دم زدن آنان از امام راحل، ذره‌اي به آرمان آن عزيز سفر کرده پايبند نبوده و در راه مخالفت با انديشه ظلم ستيزي و حمايت از مردم مظلوم لبنان و غزه گام برداشته بوده و از شعارهايي همچون "نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران" پشتيباني کرده و اغتشاشگران و هتاکان به حريم امام حسين را "مردم خداجو" ناميده بودند؛ به بهانه حمايت از قيام اسلام خواهانه و اسرائيل ستيزانه مردم مصر، سعي در به خيابان کشاندن عده اي مزدور و هتاک کردند تا نشان دهند که جريان فتنه و يا بقول خودشان "جنبش سبز" نمرده است. از سوي ديگر، اربابان غربي شان که بارها از آنان حمايت کرده بودند، اين بار نيز به طرفداري تمام عيار از آنان روي آوردند. بطوري که وزير خارجه آمريکا عملا اعلام کرد "از آرمانهاي تظاهرات کنندگان در ايران" حمايت کرده و از جمهوري اسلامي خواست تا "همان آزادي‌هايي را که براي مردم مصر مي‌خواهد، براي شهروندان خود نيز تضمين کند"، و مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا و همچنين پارلمان اروپا نيز با صدور بيانيه‌اي از ايران خواستند که به حقوق بشر پايبند باشد. سئوال اينجاست که اين آرمان که خانم کلينتون از آن حمايت مي‌کند، چيست؟ آيا اين آرمان جز حمايت از اشغالگري رژيم اسرائيل و ناديده گرفتن حقوق حقه مردم مظلوم و ستمديده لبنان و فلسطين است؟ حقوق بشري که غرب از آن دم مي زند، آيا شامل مردم مظلوم غزه، افغانستان و عراق، که روزانه بارها مورد حملات تروريستي همين مدعيان حقوق بشر بوده و چندين ميليون نفر از آنان تاکنون به خاک و خون کشيده شده‌اند؛ نيز مي‌شوند؟ آيا حقوق بشر شامل مردم مظلوم و قربانيان ايراني تروريسم کور گروهک منافقين و جند الشيطان که تا مغز استخوان به سلاح‌هاي غربي و حمايت تمام عيار غرب مسلح هستند نيز مي‌شود؟ آيا اين حقوق، شامل دانشجوي بسيجي که در روز 25 بهمن توسط منافقين، و در جريان توطئه فتنه گران داخلي و ايادي کثيف غرب به شهادت رسيد نيز مي‌شود؟ آيا حقوق بشر شامل دانشجويان معترض انگليسي، فرانسوي، هلندي و آلماني که در چند ماه گذشته مورد تهاجم وحشيانه پليس قرار گرفته و آنرا در سکوت خبري مطلق ناديده گرفتند نيز مي‌شود؟

آمريکا، انگليس، و سران متظاهر غرب بدانند که برخورد دو گانه با مسائل جاري در جهان اسلام، راه به جايي نمي‌برد و اين حنا مدت‌هاست که رنگ باخته است. اکنون موج اسلام خواهي و بيداري اسلامي و تاسي به الگوي انقلاب ايران به راه افتاده است و نزديک است تا در آستانه قرن بيست و يکم، تغييراتي اساسي در نظم بين الملل و معادله قوا در جهان ايجاد نمايد و هيچ نيرويي نمي‌تواند با آن مقابله کند، چرا که اين حرکت، چراغي است که ايزد برفروخته است و با هياهوهاي رسانه‌اي غرب خاموش نمي‌شود. از سوي ديگر، ايادي داخلي غرب و سران فتنه نيز بدانند که خود در توهم محض به سر مي‌برند و هر چه بيشتر از دامان مردم فاصله گرفته و با خواست و اراده عمومي مردم انقلابي ايران مخالفت کنند، راه بازگشت آنان سخت‌تر خواهد بود و سعه صدر نظام اسلامي، مردم شريف ايران و ولي امر مسلمين جهان بيش از اين شامل حالشان نخواهد شد. لذا همچنان که مولا و مقتدايمان تاکيد فرمودند، آنان مسئول خون‌هاي ريخته شده هستند و بايستي در پيشگاه خداوند و ملت ايران و ملت هاي مظلوم مسلمان پاسخگو باشند. اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا.

از اين رو، ما دانشجويان ايراني شاغل به تحصيل در دانشگاه‌هاي اروپا، ضمن اعلام برائت از اين گونه حرکات آشوبگرانه و محکوم کردن آن، خطاب به مسئولان محترم نظام مقدس جمهوري اسلامي اعلام مي‌داريم که اکنون زمان محاکمه سران توطئه گر در پيشگاه مردم ايران فرارسيده است و ما نيز همچون سيل عظيم مردم مسلمان ايران، درخواست محاکمه و محکوميت مسببين واقعي اين حوادث را داريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها