عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عزم سازمان مديريت صنعتي براي حمايت از انجمن‌هاي علمي مرتبط

عزم سازمان مديريت صنعتي براي حمايت از انجمن‌هاي علمي مرتبط
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:45 ب.ظ

مدير عامل سازمان مديريت صنعتي در جمع اعضاي شوراي مركزي انجمن مديريت اجرايي ايران از عزم اين سازمان براي حمايت از انجمن‌هاي علمي مرتبط با رسالت اين سازمان خبر داد.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، محمود كماني ضمن تاكيد بر لزوم حفظ ارتباط با دانش آموختگان سازمان در رشته ها و دوره‌هاي مختلف مديريتي اظهار داشت: سرمايه اصلي هر موسسه آموزشي فارغ التحصيلان آن هستند كه با حفظ ارتباط و بهره گيري از دانش، تجربه و تعهد آن‌ها مي‌توان شكوفايي بيشتري در حركت آن موسسه ايجاد كرد.

وي ضمن ارائه تصويري از برنامه‌هاي سال آتي سازمان گفت: يكي از اصلي‌ترين برنامه‌هاي سال آينده سازمان مديريت صنعتي توسعه روابط با دانشگاه هاي معتبر بين الملي است كه در اين رابطه مذاكراتي با چند دانشگاه اروپايي از جمله در پرتغال و آلمان صورت گرفته است.

كماني با اشاره به رويكرد سازمان مبني بر توسعه فعاليتها در سراسر كشور تاكيد كرد : تا پايان امسال تعداد نمايندگي هاي سازمان در داخل كشور به 28 نمايندگي افزايش خواهد يافت و به دنبال تاسيس 5 نمايندگي خارج از كشور نيز هستيم .

مدير عامل سازمان مديريت صنعتي از توسعه فعاليتهاي مشاوره اي سازمان خبر داد و گفت: مركز جامع رتبه بندي، مركز ارزيابي شايستگي مديران و كلينيك مشاوره از جمله بسترهاي جديدي است كه به‌زودي در سازمان مديريت صنعتي راه اندازي مي شود.

وي تاكيد كرد: امروزه در حوزه مشاوره تحولات بزرگي در كشور هاي توسعه يافته شكل گرفته كه براي ارتقاي سطح فعاليت‌هاي مشاوره اي بايد دوره هاي آموزشي خاص و مرتبط با اين موضوع را در سازمان مديريت صنعتي ايجاد كنيم كه اين مساله در دست انجام است.

وي همچنين به فعاليتهاي انتشاراتي سازمان مديريت صنعتي اشاره كرد و گفت: در سال جديد تحول محسوسي در حوزه نشر كتاب هاي مديريتي رقم مي خورد به طوري كه براي چاپ 300 عنوان كتاب در حوزه تاليف و ترجمه و با موضوعات مختلف و متنوع مديريتي پيش بيني و برنامه‌ريزي شده است.

در پايان اين نشست از اعضاي فعال ادوار مختلف هيات مديره انجمن مديريت اجرايي كشور تقدير شد.

انجمن مديريت اجرايي كشور متشكل از دانش آموختگان فعال اين حوزه است كه از سال 1376 به بعد و با تاسيس اين دوره آموزشي در سازمان مديريت صنعتي در دوره هاي مختلف آن حضور داشته و در حال حاضر در بخش هاي مختلف اجرايي در دستگاه هاي دولتي و خصوصي مسئوليتهاي مديريتي مختلفي را بر عهده دارند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها