عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف و بازار خواستار شد؛ محاكمه هر چه سريعتر سران فتنه

جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف و بازار خواستار شد؛ محاكمه هر چه سريعتر سران فتنه
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:46 ب.ظ

جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف و بازار درباره آنچه در 25 بهمن ماه اتفاق افتاد بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي‌که زنگ بيداري در جهان اسلام به صدا درآمده است.در حاليکه جهان عرب يکپارچه قيام عليه آمريکا و رژيم صهيونيستي و حکومتهاي دست نشانده است.در حاليکه جهان به ايران اسلامي بعنوان يک منبع الهام بخش براي رهايي از وابستگي به آمريکا نگاه مي کند،عده اي وطن فروش،منافق و ملحد به سرکردگي کروبي وموسوي در روز 25 بهمن، سه روز پس از همايش عظيم ملت دوباره فتنه گري را آغاز کردند و به عنوان سربازان نتانياهو و آمريکا به آرمانها و ارزشهاي الهي اهانت کردند.

ملت ايران در روز 22 بهمن پاسخ تبهکاري‌هاي آنها را داد، اما آنها مامور بودند منفذي براي تنفس براي آمريکا در منطقه پيدا کنند و نگذارند زير آواري از فريادهاي مردم مصر و تونس و اردن و مراکش و ... خفه شوند.

حادثه مهم در اين فتنه گري اين بود که از ماهيت واقعي سران فتنه بويژه موسوي و کروبي رونمايي شد و نشان داد آنها چقدر در امر وطن فروشي و دين فروشي پيش رفته اند.

جامعه انجمنهاي اسلامي اصناف و بازار ضمن محکوم کردن اقدام خائنانه سران فتنه از مراجع قضايي مي‌خواهد در پاسخ به مطالبات ملت و بويژه نمايندگان مجلس در محاکمه مجازات سران فتنه تسريع نمايد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها