عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تقاضاي اشد مجازات و برخورد قاطع و قانوني با عوامل فتنه در تمامي سطوح را داريم

تقاضاي اشد مجازات و برخورد قاطع و قانوني با عوامل فتنه در تمامي سطوح را داريم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:46 ب.ظ

هيئت رييسه و دانشگاهيان دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز در اعتراض به حادثه 25 بهمن بيانيه‌اي منتشر كردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، از خوزستان در متن اين بيانيه آمده است: بار ديگر منافقان كور دل و عوامل استعمار و استكبار جهاني با طراحي فتنه‌اي شوم در صدد بر هم زدن نظم و امنيت ايران اسلامي برآمدند. اين حركت مذبوحانه كه ناشي از دستپاچگي خيزش عمومي امت اسلام در كشورهاي اسلامي خصوصا در منطقه خاورميانه مي‌باشد بار ديگر پرده از چهره عوامل نفاق در داخل كشور برداشت و اين مجريان سفيه سناريوهاي شيطاني را بيش از پيش در برابر ملت شريف و امام و شهداي گرانقدرمان رسوا نمود.

نظام اسلامي تمامي راه‌هاي رافت و تعامل را طي كرد تا شايد سران فتنه شوم 88 كه داراي سوابق انقلاب و خدمات مي‌باشند به آغوش ملت بازگردند؛ اما دريغ و درد كه به جاي استفاده از فرصت، راه تقابل با نظام و ملت و آرمانهاي امام(ره) و خدمتگذاري آمريكا و اسرائيل جنايتكار را برگزيدند. واعجبا كه حاميان شعار ـ نه غزه و لبنان ـ امروز طريق حمايت از مردم مصر را برگزيده‌اند كه ملت در سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با تمام توان فرياد كرده بود و اين نبود مگر سياسي كاري و فتنه بر انگيزي جهت انتقام از نظام اسلامي و بر هم زدن نظم و امنيت و قانون شكني آشكار در شرايط حساس منطقه و كشور، بلا شك تمامي تبعات اين اقدام شوم ننگين و خون‌هاي بر زمين ريخته شده به گردن عناصر اصلي فتنه مي‌باشد و مي‌بايست پاسخگوي اعمال ننگين خود باشند.

ما دانشگاهيان دانشگاه علوم پزشكي جندي‌شاپور اهواز ضمن اعلام انزجار شديد از اين اقدام مذبوحانه و بيعت مجدد با آرمانهاي امام عزيز و شهداي والامقام و مقام عظماي ولايت و رهبري تقاضاي اشد مجازات و برخورد قاطع و قانوني با عوامل فتنه در تمامي سطوح را داريم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها