عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معاون حقوقي پرسپوليس: در مورد هوار هيچ مذاكره‌اي با استقلال نكرده‌ايم

معاون حقوقي پرسپوليس: در مورد هوار هيچ مذاكره‌اي با استقلال نكرده‌ايم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:47 ب.ظ

مصطفي شكري گفت: هيچ مذاكره رسمي با باشگاه استقلال در مورد مطالباتمان از هوار محمد نداشته ايم.

 

معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مورد آخرين وضعيت پرونده شكايت اين باشگاه از هوار محمد اظهار كرد: ما مطالباتي را از اين بازيكن عراقي داشتيم كه در شكايت به كميته انضباطي فدراسيون آنها را مطرح كرديم و منتظر راي اين كميته هستيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه گفته مي شود مسوولان باشگاه پرسپوليس و استقلال در مورد اين موضوع با يكديگر مذاكره كرده اند، اما توافقي حاصل نشده، گفت: خير، اين مساله صحت ندارد؛ اصلا طرف ما باشگاه استقلال نيست. ما پولي از خود هوار محمد طلب داريم كه بايد پرداخت شود. ممكن است هوار محروم شود و پس از آن باشگاه استقلال هم متضرر شود.

شكري ادامه داد: بنابراين ما هيچ مذاكره رسمي با باشگاه استقلال نداشتيم و تنها به مرجع مربوطه اعلام كرده‌ايم كه از هوار طلبكاريم و قطعا اين موضوع تا پايان فصل روشن خواهد شد.

معاون حقوقي پرسپوليس درپاسخ به اين سوال كه پرونده شكايت وينگادا از پرسپوليس به كجا رسيد، گفت: هنوز فيفا درحال مطالعه اين پرونده است و راي آن راصادر نكرده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها