عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ادامه تحصن دانشجويان و طلاب در ميدان ارگ با پيوستن شركت‌كنندگان تشييع پيكر ژاله به آن‌ها

ادامه تحصن دانشجويان و طلاب در ميدان ارگ با پيوستن شركت‌كنندگان تشييع پيكر ژاله به آن‌ها
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:48 ب.ظ

تحصن دانشجويان طلاب در ميدان ارگ با پيوستن دسته‌هايي از شركت‌كنندگان در مراسم تشييع صانع ژاله به آنها ادامه پيدا كرد.

به گزارش خبرنگار سياسي ايسنا، چند دسته از شركت‌كنندگان در مراسم تشييع پيكر شهيد صانع ژاله به جمع متحصنين در ميدان ارگ پيوستند و خواستار محاكمه سران فتنه شدند.

براساس اين گزارش تجمع‌كنندگان با سر دادن شعارهايي از جمله" موسوي بي‌بي‌سي عامل انگليسي"، "قسم به خون حسين مي‌كشيمت ميرحسين"، "خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست"، "اين همه لشكر آمده به عشق رهبر آمده"، "سبز فقط سبز علي لعنت به سبز اموي"، "برادر شهيدم راهت ادامه دارد"، "موسوي، كروبي مرگ به نيرنگ‌تون كه خون اين شهيدان مي‌چكد از چنگ‌تان"، "قوه قضاييه مسامحه كافيه"،" 30 سال تو جبهه‌ها بسيجيا رو زدند صدام حسين نتونست با ميرحسين اومدن"، "عامل قتل ملت موسوي بي‌غيرت"، "سه دشمن خونخوار راه حسين صدام حسين باراك حسين ميرحسين"، "تا اعدام فتنه‌گر يك يا حسين ديگر"، "منافق بي‌ريشه ايران كوفه نميشه" و غيره را سر دادند.

به گزارش خبرنگار ايسنا، در حاشيه اين تحصن طوماري با مضمون" رياست محترم قوه قضاييه ما متحصين اعم از طلاب و دانشجويان و امت حزب‌الله خواهان محاكمه فوري سران فتنه (موسوي، كروبي و خاتمي) هستيم" توسط شركت‌كنندگان در اين تحصن امضا شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها