عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بيانيه سازمان بسيج جامعه پزشكي كشورخواستار شد؛ برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني

بيانيه سازمان بسيج جامعه پزشكي كشورخواستار شد؛ برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:48 ب.ظ

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور در محكوميت حوادث 25 بهمن بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانيه آمده است: در حاليكه ملت خداجوو بصير ايران اسلامي در روز 22 بهمن حماسه حضور به موقع خود را در دفاع از انقلاب اسلامي و نهضت‌هاي آزاديبخش جهان اسلام به تمام و كمال به رخ جهانيان كشاندند. دشمنان زخم خورده جمهوري اسلامي در حركتي مذبوحانه، با محوريت عناصري ماليخوليايي، ذيل و سرسپرده نظير كروبي و موسوي، جهت انحراف افكار عمومي از پيروزي‌هاي پي در پي و افتخار آميز نظام مقتدر جمهوري اسلامي و دنياي اسلام، در روز 25 بهمن سعي در ايجاد اغتشاش و آشوب كردند.

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت دانشجويي بسيج، صانع ژاله، خواستار برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني مي‌باشد.

قدر مسلم در نظامي كه پشتوانه عظيم مردمي و دفاع چندين ميليوني توده‌هاي ملت در عرصه‌هاي مختلف از آنها، بارها و بارها به اثبات رسيده است. قابل قبول نيست كه مشتي عناصر فريب خورده به همراه اراذيل و اوباش اجاره‌اي، هر از چند گاهي فضاي عمومي و حركت رو به رشد جامعه را مختل و زمينه هجوم تبليغاتي دشمنان را فراهم كنند. آنچه كه مورد انتظار استه اين است كه دستگاههاي مسئول به تناسب پشتوانه اقتدار مردمي نظام، اجازه ندهند تفاله‌ها و مزدوران داخلي استكبار جهاني هر از چند گاهي در فضاي مقدس كشور عرض اندام كنند و بر چهره‌ي درخشان انقلاب پنجه بكشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها