عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيانيه سازمان بسيج جامعه پزشكي كشورخواستار شد؛ برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني

بيانيه سازمان بسيج جامعه پزشكي كشورخواستار شد؛ برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:48 ب.ظ

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور در محكوميت حوادث 25 بهمن بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانيه آمده است: در حاليكه ملت خداجوو بصير ايران اسلامي در روز 22 بهمن حماسه حضور به موقع خود را در دفاع از انقلاب اسلامي و نهضت‌هاي آزاديبخش جهان اسلام به تمام و كمال به رخ جهانيان كشاندند. دشمنان زخم خورده جمهوري اسلامي در حركتي مذبوحانه، با محوريت عناصري ماليخوليايي، ذيل و سرسپرده نظير كروبي و موسوي، جهت انحراف افكار عمومي از پيروزي‌هاي پي در پي و افتخار آميز نظام مقتدر جمهوري اسلامي و دنياي اسلام، در روز 25 بهمن سعي در ايجاد اغتشاش و آشوب كردند.

سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور ضمن عرض تسليت به مناسبت شهادت دانشجويي بسيج، صانع ژاله، خواستار برخورد قاطع با سران فتنه و عناصر خياباني مي‌باشد.

قدر مسلم در نظامي كه پشتوانه عظيم مردمي و دفاع چندين ميليوني توده‌هاي ملت در عرصه‌هاي مختلف از آنها، بارها و بارها به اثبات رسيده است. قابل قبول نيست كه مشتي عناصر فريب خورده به همراه اراذيل و اوباش اجاره‌اي، هر از چند گاهي فضاي عمومي و حركت رو به رشد جامعه را مختل و زمينه هجوم تبليغاتي دشمنان را فراهم كنند. آنچه كه مورد انتظار استه اين است كه دستگاههاي مسئول به تناسب پشتوانه اقتدار مردمي نظام، اجازه ندهند تفاله‌ها و مزدوران داخلي استكبار جهاني هر از چند گاهي در فضاي مقدس كشور عرض اندام كنند و بر چهره‌ي درخشان انقلاب پنجه بكشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها