عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آلبوم صوتي اشعار امام(ره) توليد مي‌شود

آلبوم صوتي اشعار امام(ره) توليد مي‌شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:51 ب.ظ

رئيس حوزه هنري مازندران از تهيه و توليد اشعار امام خميني (ره) به صورت کاست تا پايان سال جاري خبر داد.

به گزارش ايسنا، عزيزالله محمدپور با بيان اين مطلب افزود: در اين کاست هشت شعر از اشعار رهبر کبير انقلاب انتخاب و آماده انتشار است.

وي با اشاره به اينکه ‌ اشعار انتخابي توسط هنرمند و خواننده پيشکسوت استان، استاد «پرخيده» خوانده مي‌شود،‌ گفت: تاکنون چهار شعر از اشعار انتخابي براي ضبط در کاست آماده شده است.

محمدپور، هدف از اين کار را حفظ و تثبت اشعار امام دانست و گفت: در نظر داريم ساير اشعار امام را نيز به صورت کاست تهيه و توزيع کنيم.

رئيس حوزه هنري مازندران ادامه داد: در راستاي اجراي برنامه‌هاي فرهنگي و هنري و همچنين توجه به شعر ، واحد آفرينش‌هاي ادبي، شانزدهمين جلسه نقد شعر ترانه را روز پنجشنبه 28 بهمن ماه برگزار مي‌کند.

وي افزود: جلسه نقد ترانه با ترانه‌سرايي و حضور جمعي از ترانه سرايان مطرح استان مانند پريسا كاووسي، حمزه شربتي، رضا راد، عزيز عباسي و مينا تقي پور در اين مركز برگزار مي‌شود.

محمدپور اظهار داشت: جلسات گذشته اين نشست‌ها با استقبال هنرمندان و جوانان به شعر و شاعري برگزار شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها