عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رييس جهاددانشگاهي كشور: 25 بهمن ماه لكه سياه ديگري بر كارنامه سياه دشمنان افزوده شد

رييس جهاددانشگاهي كشور: 25 بهمن ماه لكه سياه ديگري بر كارنامه سياه دشمنان افزوده شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:53 ب.ظ

رييس جهاددانشگاهي كشور در سي و هفتمين گردهمايي معاونان پژوهشي واحدها،‌ پژوهشكده ها و پژوهشگاه هاي جهاد دانشگاهي كشور گفت: در 25 بهمن لكه سياه ديگري بر كارنامه سياه دشمنان افزوده شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، در اين مراسم كه با حضور رييس دانشگاه فردوسي، ‌شهردار مشهد، رييس جهاددانشگاهي مشهد و معاونان پژوهشي جهادهاي دانشگاهي سراسر كشور برگزار شد، دكتر يادگاري با محكوم كردن وقايع 25 بهمن ماه سال جاري اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران هر چه بيشتر پيش مي رود، فعاليت هاي فرهنگي، پژوهشي، آموزشي و اجتماعي خوب و پيشرفته تري را از خود به جاي مي گذارد.

وي تصريح كرد: انقلاب اسلامي به سادگي به دست نيامده است كه به سادگي از دست برود، خون پاك شهيدان انقلاب اسلامي نيز سبب شده است كه انقلاب پا بر جا تر و محكم تر بايستد.

يادگاري با تسليت شهادت دو تن از هموطنانمان در جريان 25 بهمن ابرازداشت: در جريان 25 بهمن ماه لكه سياه ديگري بر كارنامه سياه دشمنان افزوده شد و بار ديگر خون پاك دوهموطن جوان معتقد به اين نظام به روي زمين ريخته شد و چهره كريه دشمنان و دوستداران دشمنان بيشتر نمايان شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها