عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فرماندار اراک خبرداد: منطقه مودر به مجموعه خدمات شهري اراک اضافه مي‌شود

فرماندار اراک خبرداد: منطقه مودر به مجموعه خدمات شهري اراک اضافه مي‌شود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:53 ب.ظ

صبح امروز فرماندار، رييس شوراي شهر و تني چند از اعضاي شوراي شهر اراک از منطقه مودر اراک بازديد و از نزديک در جريان مشکلات اين منطقه قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه مرکزي، فرماندار اراک در اين بازديد گفت: که پس از ارزيابي مشکلات اين منطقه گردشگري و براساس گفت‌وگوهايي که از نزديک با فعالان بخش صنعت و گردشگري در اين منطقه انجام شد دو پروژه آبرساني و گازرساني به اين منطقه را در دستور کار فرمانداري قرار مي‌دهيم.

محمدحسن آصفري با تأکيد براينکه هرچه سريعتر نسبت به شروع عمليات در خصوص پروژه‌هاي مذکور اقدام خواهد شد افزود: دستورات لازم در اين خصوص براي ادارات گاز و آب شهرستان ابلاغ خواهد شد.

وي هم‌چنين از برنامه‌ريزي و هماهنگي با شوراي شهر در خصوص اضافه شدن اين منطقه به مجموعه خدمات شهري اراک خبر داد و گفت: در راستاي برطرف شدن مشکلات خدماتي اين منطقه اقدامات لازم انجام خواهد شد.

آصفري اظهارکرد: پس از اضافه شدن اين منطقه به مجموعه خدمات شهري اراک يکي از نکات بسيار مهم که توسط واحدهاي صنعتي فعال در اين منطقه بايد مد نظر قرار گيرد رعايت قانون است تا ما بتوانيم در مبحث آمايش سرزمين موفق عمل کرده و سطح خدمات رساني به مردم را افزايش دهيم.

وي رعايت استحکام بنا و لحاظ کردن موارد ايمني در ساخت و سازها و فعاليت‌هاي واحدهاي صنعتي را از مصاديق رعايت قانون عنوان کرد و گفت: قول مي‌دهم که پس از انجام آبرساني و گازرساني و پايان کنده کاري‌هايي که در اين راستا بايد انجام شود نسبت به آسفالت اين منطقه نيز اقدام شود.

آصفري از مردم منطقه خواست تا مانع از رشد حاشيه‌نشيني در اين محدوده شوند و افزود: دولت تمام ظرفيت خود را براي حفظ اشتغال به کار مي‌گيرد و ما نمي‌پسنديم که کارگران و سرمايه‌گذاران اين منطقه به مشکلاتي همچون نبود آب و گاز در منطقه مذکور دچار باشند.

وي در ادامه با اشاره به ايجاد منطقه گردشگري با مساحت 75 هکتار در منطقه مودر اراک گفت: پيست دوچرخه‌سواري و پياده‌روي در اين منطقه ساخته خواهد شد.

آصفري گفت: اين پروژه در سه فاز و با سرمايه‌گذاري بخش خصوصي انجام مي شود و اميدواريم تا سال آينده فاز اول اين مجموعه به بهره‌برداري برسد.

فرماندار اراک در پايان با بيان اينکه تعهد پيمانکار در خصوص اجراي اين طرح 54 ماهه است خاطرنشان کرد: اين منطقه يکي از مناطق قديمي گردشگري اراک است و ما درصدد رشد و تقويت آن هستيم.

با کاشت نهال توسط فرماندار و اعضاي شوراي شهر اراک در اين منطقه، عمليات ايجاد فضاي سبز منطقه گردشگري مودر آغاز شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها