عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

با پايان جشنواره‌ي فيلم فجر، در سينماها از امروز چه فيلم‌هايي به نمايش درمي‌آيند؟!

با پايان جشنواره‌ي فيلم فجر، در سينماها از امروز چه فيلم‌هايي به نمايش درمي‌آيند؟!
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:54 ب.ظ

فيلم سينمايي «حوالي اتوبان»، «پرسه درمه»، «داماد خجالتي» و «استخوان‌هاي بابام» با به پايان رسيدن‌جشنواره فيلم فجر از امروز چهارشنبه ـ 27 بهمن‌ماه ـ در سينماهاي پايتخت به نمايش عمومي درآمدند.

به گزارش خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،«حوالي اتوبان» اولين ساخته بلند سياوش اسعدي است كه از امروز ـ چهارشنبه 27بهمن ماه ـ‌در گروه سينمايي «آزادي» به نمايش درآمد.

«حوالي اتوبان» داستان زوج جواني است كه ورود نابهنگام زني ميانسال زندگي آنها را دستخوش تغيير مي‌كند.

همچنين اعلام شده؛ تماشاي اين فيلم براي افراد زير 14 سال توصيه نمي‌شود.

شهاب حسيني، گلچهره سجاديه، نورا هاشمي، بهناز جعفري، افشين سنگ‌چاپ، مليحه نيكجومند و مهدي صبايي نقش‌آفريني كردند.

«پرسه در مه» به كارگرداني بهرام توكلي از ديگر فيلم‌هايي است كه در گروه «آفريقا» اكران مي‌شود.

اين فيلم شخصيتي به نام امين (با بازي شهاب حسيني) دانشجوي رشته موسيقي را به تصوير مي‌كشد كه تمام توان خود را براي ساخت قطعه موسيقي بزرگ زندگي خويش گذاشته است. او در اين راه از راهنمايي‌هاي استاد خويش نيز بي‌نصيب نيست و صبوري و تحمل همسر وي، رويا (با بازي ليلا حاتمي) مدد ديگري براي او مي‌باشد...

«داماد خجالتي» ساخته آرش معيريان و «استخوانهاي بابام» اثر مهدي رضازاده ديگر آثاري هستند كه به ترتيب در گروه سينمايي «استقلال» و تعدادي سينماي ديگر به نمايش عمومي درمي‌آمدند.

همچنين فيلمهاي «آتشكار» به كارگرداني محسن اميريوسفي، «نفوذي» ساخته مشترك احمد كاوري و مهدي فيوضي، «خاله سوسكه» ساخته نادره تركماني و «راز دشت تاران» اثر مشترك محمد لطفعلي و هاتف عليمرداني از جمله آثاري هستند كه اكران آنها پس از جشنواره فيلم فجر هم ادامه دارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها