عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بهتاش فريبا: نفت متحول شده، ولي برد دور از دسترس نيست

بهتاش فريبا: نفت متحول شده، ولي برد دور از دسترس نيست
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:55 ب.ظ

بهتاش فريبا گفت: بازيكنان استقلال از نظر بدني و روحي براي بازي با نفت تهران آماده‌اند و نفت هم تيم متحول شده وسخت كوشي است.

مربي تيم فوتبال استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره شرايط تيم استقلال قبل از بازي با نفت تهران اظهار كرد: شرايط ما خيلي خوب است. بازيكنان پس از چند برد پشت سر هم از نظر روحي بسيار مناسب هستند و از لحاظ بدني نيز آمادگي خوبي دارند.

 

وي افزود: براي بازي با نفت تهران آماده هستيم. بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت. تيم نفت در نيم فصل دوم متحول شده است و نفرات جديدي هم گرفته است. نفتيها بسيار سخت كوش و دونده هستند، اما ما هم استقلال هستيم. اميدوارم يك بازي خوبي را انجام بدهيم. برد هم براي ما دور از دسترس نيست.

مربي تيم استقلال بااشاره به وضعيت مصدومان عنوان كرد: بازيكنان مصدوم‌مان هم تقريبا رسيده‌اند، آمادگي خوبي دارند، اما ايمان مبعلي كمي از ناحيه زانو مصدوم بود كه فيزيوتراپي كرده است. بايد ببينيم كه وضعيتش براي اين بازي چطور است. محمد محمدي نيز خيلي خوب تمرينهاي خودرا آغاز كرده است و فكر مي كنم از بازي بعدي بتواند به ما كمك كند.

او همچنين درباره وضعيت كيانوش رحمتي گفت: رحمتي تقريبا دو روز است كه از ناحيه ران پا دچار كشيدگي شده است. او بازيكني است كه خيلي خوب به خودش مي رسد ومرتب فيزيوتراپي مي‌كند. بايد ببينيم امروز وضعيتش چگونه است. فكر مي كنم كه از اين هفته بتوانيم از او استفاده كنيم.

 

بهتاش فريبا با اشاره به ميلاد ميداودي بيان كرد: ميداوودي به اين زودي ها نمي تواند با بازيكنان تمرين كند اما از حدود 10 روز ديگر ميتواند كم كم تمريناتش را شروع كند و بايد با دويدن خود را آماده كند تا هر چه زودتر به ما اضافه شود.

وي در ارزيابي از شرايط هوار ملامحمد، بازيكن جديد تيم استقلال گفت: بدن هوار كمي از بقيه تيم عقب تر است، البته خيلي هم عقب نيست، چون از دل مسابقات در آمده است؛ اما پس از جام ملتهاي آسيا چند روزي تمرين نداشت. در حالي كه او را به دكتر نوشادي بدنساز تيم سپرديم تا بدنش آماده شود، در كارهاي تيمي هم او را شركت مي دهيم تا به حالت مسابقه برگردد تا بتواند به ما كمك كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها