عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دري‌ نجف‌آبادي: غربي‌ها حامي "زبير"يان حال حاضرند

دري‌ نجف‌آبادي: غربي‌ها حامي "زبير"يان حال حاضرند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:55 ب.ظ

نماينده ولي‌فقيه در استان مرکزي گفت: عظمت اسلام در اين است که منافع شخصي فداي منافع ملي و گروهي مي‌شود و فرهنگ شهادت يک مصداق روشن و نمود عيني از اين موضوع است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه مرکزي، آيت‌الله "قربانعلي دري ‌نجف‌آبادي"، در کلاس درس اخلاق مديران استان، با ايراد خطبه‌هايي از نهج‌البلاغه، مديران مسئول استان را به تاسي از نهضت علوي فراخواند و گفت: اصل موضوع وحدت، يک امر بنيادي و فطري است که فقط با اعلام انزجار از تبعيض‌ها و عداوت‌ها مي‌توان به آن رسيد.

دري ‌نجف‌آبادي ادامه داد: بهره‌گيري از دستورات اسلام و ايمان به خدا، باعث پيروزي اسلام و کوتاه کردن دست استکبار جهاني از ملت‌ها شده است و غربي‌ها با فرهنگ شهادت و اسلام ناب علوي در تعارض هستند و حامي اسلام‌نمايان دروغين و زبيريان حال حاضرند.

امام جمعه اراک با اشاره به حوادث پس از انتخابات سال گذشته و تعارضات اخير، خاطرنشان کرد: مشروعيت فقط در سايه ولايت فقيه به وحدت مي‌رسد. شخصيت‌هاي متعارض که با اصل ولايت فقيه مخالفت دارند، افراد ساده‌لوح و فريب‌خورده‌اي هستند که خوراک دادن به رسانه‌هاي غربي و کار پياده کردن اهداف صهيونيست‌ها را بر عهده دارند.

وي تصريح کرد: ايران اسلامي زير پرچم قانون اساسي است و منتقدان چون از راه قانوني نمي‌توانند ابراز

عداوت خود با اسلام را، انكار کنند‌، دست به تعارضات و فتنه‌هاي خياباني مي‌زنند.

امام جمعه اراک خاطرنشان کرد: در چنين شرايطي بايد از قيام علوي الهام گرفت و به مقابله با بيگانگان و اسلام‌ستيزان پرداخت و در اين ميان راه مقابله با استکبار هم، بصيرت عميق و اعتقاد به ژرفاي احکام اسلام ناب علوي و فاطمي است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها