عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

تشییع جنازه دانشجوی بسیجی

تشییع جنازه دانشجوی بسیجی
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:13 ب.ظ


 مراسم تشییع پیكر پاك شهید ژاله به راهپیمایی عظیم علیه سران فتنه تبدیل شده است.


اغتشاش

در حال حاضر تعداد اقشار مختلف مردم و دانشجویان تهران در تشییع پیكر پاك صانع ژاله به حدی است كه این مراسم تشییع با شعارهای مردمی علیه موسوی، كروبی و خاتمی به راهپیمایی عظیم علیه سران فتنه تبدیل شده است.

بر اساس این گزارش،‌ قرار بود مراسم تشییع، از دانشگاه هنر تهران تا مقابل سر در اصلی دانشگاه تهران برگزار شود، اما تعداد تشییع كنندگان به حدی است كه مردم و دانشجویان در صفوف عظیم و وصف‌ناشدنی وارد دانشگاه تهران شده‌اند و اكنون با در دست داشتن پلاكاردهایی با مضامین "مرگ بر موسوی "، "مرگ بر كروبی "، "مرگ بر خاتمی " و در دست داشتن تصاویر مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) و شهید ژاله و سر دادن شعارهای "مرگ بر خاتمی "، "مرك بر موسوی " و "مرگ كروبی " در خیابان‌های دانشگاه تهران راهپیمایی می‌كنند.

برپایه این گزارش،‌ صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان كردزبان اهل پاوه و دانشجوی رشته نمایش دانشگاه هنر تهران 25 بهمن توسط یكی از گروه‌های تروریستی منافقین در خیابان امیر اكرم تهران با تیر مستقیم مورد هدف قرار گرفت كه پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.

گروهك تروریستی منافقین همچنین 8 نفر دیگر از هموطنانمان را با تیر مستقیم مورد هدف قرار دادند كه مجروح شدند و در بیمارستان تحت مداوا هستند.

تجمع غیرقانونی فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد كه با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترك صحنه شدند.

kb9j_img_3241.jpg

شهر من یک گل به نام حضرت معصومه دارد.

papeli

papeli
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 12843
محل سکونت : قم

پاسخ به:تشییع جنازه دانشجوی بسیجی
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:27 ب.ظ

تا كي بايد اين اغتشاشات ادامه پيداكنه و چند نفر از هموطنان شهيد بشن و بعد مردم در تشيع جنازه انها شركت كنند و عليه فتنه گران تظاهرات راه بيندازند و مسئولين در خواب خود باشند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mm0913

mm0913
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 27
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها