عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مجيد جلالي: در مورد تيم اميد صحبتي با من نشده است / حتما مس كرمان را مي‌بريم

مجيد جلالي: در مورد تيم اميد صحبتي با من نشده است / حتما مس كرمان را مي‌بريم
چهارشنبه 27 بهمن 1389  06:31 ب.ظ


مجيد جلالي: در مورد تيم اميد صحبتي با من نشده است / حتما مس كرمان را مي‌بريم
 

جلالي مي‌گويد:« خبرنگاران مدام با من تماس مي‌گيرند و در اين مورد سوال مي‌کنند ولي خودم هيچ اطلاعي از اين موضوع ندارم و در مورد تيم اميد صحبتي با من نشده است.»


 مجيد جلالي از روز گذشته با تماس‌هاي متعدد خبرنگاران روبه‌رو شد و مي‌گويند قرار است اين مربي هدايت تيم فوتبال اميد ايران را برعهده بگيرد. جلالي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در خصوص اين موضوع جلالي در پاسخ به اين سوال که اگر پيشنهاد هدايت تيم اميد به صورت رسمي به شما ارائه شد حاضر هستيد آن را قبول کنيد، تأکيد مي‌کند:« من به دليل تجربيات قبلي دوست ندارم در مورد موضوعي که اتفاق نيفتاده حرف بزنم و اين اصلا خوب نيست که وقتي بحثي به ميان نيامده است بخواهم صحبت کنم.»

 او در خصوص انصراف کارلوس کرش از تيم ملي و حاشيه‌هايي که در اين مورد به وجود آمد خاطرنشان مي‌کند:«‌ واقعا عجيب است که الان کرش تبديل به همه مشکل فوتبال ايران شده است. انگار همه چيز در فوتبال ايران درست بود و ما منتظر اين مربي بوديم تا بيايد و فوتبال ايران را به پرواز در بياورد. من نمي‌گويم فوتبال ايران مشکل مربيگري ندارد ولي معتقدم مشکل اصلي فوتبال ما در مربيگري نيست و بهتر است دنبال حل مشکلات اصلي باشيم.»‌

 جلالي در پايان حرف‌هايش در مورد بازي حساس فولاد و مس کرمان مي‌گويد:« بازي بسيار سختي است ولي تيم ما در حال رشد است و حتما مس کرمان را شکست خواهيم داد. هدف ما در اين فصل جزو قرار گرفتن در بين 6 تيم اول است حتي براي رسيدن به رتبه‌هاي بهتر تلاش مي‌کنيم.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها